מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / אום אל פאחם לא עונה בפעם השנייה

אום אל פאחם לא עונה בפעם השנייה

עדן אטיאס ז"ל
עדן אטיאס ז"ל (צילום: באדיבות המשפחה)

לפני כחודשיים, לאחר מותו של החייל צה"ל, עדן אטיאס, קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בכדורסל הייתה אמורה לארח את אום אל פאחם. האורחים חששו להגיע לנצרת עילית, ככל הנראה בגלל קבלת פנים "חמה", שהכינו להם חבריו של אטיאס. איגוד הכדורסל דחה את המשחק לחודש ינואר, בתקווה שעד מועד קיומו יירגעו הרוחות. אלא שהשבוע הייתה אום אל פאחם אמורה להגיע למשחק הדחוי מול חניכיו של המאמן אבי חיים, אך הם הודיעו שוב כי ההורים חוששים לשלוח את ילדיהם. המאמן אבי חיים, באקט של ספורטיביות ודו קיום, הציע להעביר את המשחק לפאחם, ולקיים בסיומו מפגש בין שתי הקבוצות כולל ארוחה. בנצרת עילית ממתינים עד היום לתשובה.

המנהל המקצועי של מחלקת הכדורסל בנצרת עילית, אלי מלדסי, אומר: "לדעתי הם חיפשו תירוץ לא להגיע, הנושא הועבר להכרעת האיגוד שייתן את דעתו".

ובנושא אחר: כדורסלן הקבוצה הבוגרת, שבי מנשרוב, יועמד בפני ועדת משמעת פנימית, בעקבות החלטתו לנצל את פגרת החורף לטובת טיול ממושך במזרח. "הוא לא קיבל אישור, יצא על דעת עצמו, לא התייצב לחידוש האימונים, ונצטרך לבדוק מה אנחנו עושים", אומר מלדסי בתגובה.

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כדורסלני עפולה חוגגים ניצחון חמישי רצוף

כדורסל: הפועל עפולה מעל לקו האדום

בוצת הכדורסל עירוני הפועל עפולה מהליגה הלאומית המשיכה בסדרת הניצחונות של עם ניצחון חמישי ברציפות, הפעם על הוד השרון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *