בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת: צוות חקירה מיוחד הביא לפיענוח שוד והתפרצויות בצפון

נצרת: צוות חקירה מיוחד הביא לפיענוח שוד והתפרצויות בצפון

המונית להסעת השבח"ים נתפסה על ידי הבלשים (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)
המונית להסעת השבח"ים נתפסה על ידי הבלשים (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)

כחלק מהמאבק בפשיעה החמורה ובעקבות מספר מקרים של התפרצויות לדירה שאירעו לאחרונה באזור נצרת, כפר כנא , נצרת עילית וטבריה ומקרה שוד בנצרת עילית הורה מפקד המחוז הצפוני ניצב זהר דביר להקים צוות חקירה מיוחד ממשטרת נצרת ,נצרת עילית, עפולה וטבריה. במהלך החקירה איסוף המודיעין והראיות שנאספו בזירה על ידי חוקרי זירת עבירה והפעילות של צוות החקירה נעצרו חמישה חשודים בגילאים 17-24 , מעצרם הוארך מעת לעת בבית המשפט נצרת .

אחד מהחשודים תושב שפרעם ועל פי החשד נהג להסיע במוניתו את החשודים שהינם שוהים בלתי חוקיים תושבי הכפר טובאס שליד שכם . במהלך החקירה נאספו ראיות לכאורה כנגד החשודים בהתאם למידת מעורבותם . מדובר בחשד לעבירות שהיה בלתי חוקית, התפרצות לדירה וגניבה ,שוד , הסעת שב"ח ועבירות נוספות. כנגד המסיע הוגש כתב אישום בגין הסעת תושבי שטחים , הפרת הוראה חוקית ונהיגה בזמן פסילה ועדיין שוהה במעצר, מוניתו נתפסה ובהמשך יוחלט על חילוטה . ארבעת החשודים נחקרו בחשד לשהייה בלתי חוקית (שב"ח).

אחד מהחשודים הודה בביצוע שוד בנצרת עילית בחודש יולי במהלכו נכנס לדירה בנצרת עילית יחד עם חשוד נוסף על מנת לגנוב והופתע על ידי בני הבית ביניהם ילדה כבת- 13 החשוד הודה בחמשה מקרי התפרצות לדירה בנצרת עילית ובכפר-כנא . החשוד שיחזר והוביל לחלק מהדירות שעל פי החשד פרץ ברשותו נתפסו 2 מכשירי סלולר החשודים שנגנבו מאירוע השוד וההתפרצות בנצרת עילית . כנגדו הוגשה הצהרת תובע ומחר פרקליטות מחוז צפון צפויה להגיש כנגד החשוד כתב אישום בעבירת השוד ובהתפרצויות לדירה וגניבה . שלושת החשודים הנוספים שוחררו בתנאי ערובה והוחזרו לתחומי הרשות . ממלא מקום מפקד תחנת נצרת רפ"ק שלומי כהן ציין " המשטרה תמשיך ותפעיל את כלל משאביה ומיטב חוקריה על מנת להגדיל את סיכויי העבריין להיתפס ולחזק את תחושת הביטחון בקרב הציבור " משה וויצמן , רפ"ק חטיבת דובר המשטרה .

בדוק גם

אמבולנס של מד"א גלבוע (צילום יצחק סולומון)

הטיסה בוטלה-חייה של האחות ניצלו

הייתה בדרכה לחופשה פרטית, כאשר מספר שעות לפני מועד הטיסה, החלה להרגיש כאבים משונים בחזה וקושי בנשימה. בשל קרבתה למקום עבודתה היא החליטה לגשת לבדוק את פשר הכאב וניגשה לחדר האחיות. באותם רגעים היא לא שיערה כי אכן מדובר בעניין רציני כשבראשה היא עוד ממהרת להספיק את ההכנות לטיסה.

עוד משפחה הצטרפה אל חיק היהדות (צילום עצמי)

רות לא לבד

40 עולים חדשים בנצרת עילית, אשר יהדותם הייתה מוטלת בספק, עברו בשנה האחרונה תהליך גיור אורותודוכסי * הרב קריספיל: " לא פשוט לקבל על עצמך לשנות את אורח החיים ולהפוך ליהודי שומר מצוות"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *