בית / עמקים / נצרת / כוננות חצי גמר בהפועל עפולה ובאחי נצרת

כוננות חצי גמר בהפועל עפולה ובאחי נצרת

ביום רביעי הקרוב יתמודדו שתי קבוצות מהעמק, הפועל עפולה ומכבי אחי נצרת, במעמד ההיסטורי והמרגש של חצי גמר גביע המדינה, שיתקיים באצטדיון טדי בירושלים. הפועל עפולה תשחק במשחק המוקדם נגד הפועל באר שבע, מייד אחריה תשחק מכבי אחי נצרת נגד מכבי תל אביב.

המטרה בשתי הקבוצות היא זהה: להביא 3,000 צופים ובסך הכל 6,000 אוהדים מהעמק. "צריכים שירגישו אותנו ביציע, שתהיה לאוהדים שלנו נוכחות מול אלפי האוהדים של מכבי תל אביב", אומר חבר הנהלת מכבי אחי נצרת, אחמד חילו. ראשי הפועל עפולה עושים בימים האחרונים מאמצים עילאיים להגיע לאוהדים. כרגע המכירה מתנהלת בעצלתיים, אולם ההערכה היא כי אוהדים רבים ירכשו כרטיסים ברגע האחרון.

שחקני אחי נצרת מודים לקהל שלו ומקוים שיגיעו בהמוניהם לטדי (צילום: חגאג רחאל)
שחקני אחי נצרת מודים לקהל שלו ומקוים שיגיעו בהמוניהם לטדי (צילום: חגאג רחאל)

בלם הפועל עפולה, גבע ברקאי, שלפני עשור זכה בגביע המדינה עם הפועל רמת גן, לא מסתיר את התרגשותו. "זה מעמד שאתה לוקח אתך לכל החיים", הוא אמר.

על הנייר, סיכויי שתי קבוצות העמק, המשחקות בליגה הלאומית, קלושים מול הקבוצות הבכירות מליגת העל, אולם אמר מי שאמר, שבכדורגל הכל יכול לקרות ובמשחק אחד הכל יכול להיות.

 

בדוק גם

בית חולים העמק (צילום דוברות העמק)

לא היו מרוצים מהטיפול הרפואי בהעמק, תקפו את המאבטח

החשודים יובאו היום (רביעי) בשעות הבוקר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת

הפועל בית שאן, צילום: חגאג רחאל

מסתמן: מרכז הפועל יציל את הפועל בית שאן מפירוק

על פי המתווה שמסתמן, מרכז הפועל יתן לקבוצה הלוואה על מנת לסגור מספר פסקי בוררות התלויים ועומדים נגדה ובכך יאפשר את רישומה לליגה וימנע את פירוקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *