בית / עמקים / נצרת / כוננות חצי גמר בהפועל עפולה ובאחי נצרת

כוננות חצי גמר בהפועל עפולה ובאחי נצרת

ביום רביעי הקרוב יתמודדו שתי קבוצות מהעמק, הפועל עפולה ומכבי אחי נצרת, במעמד ההיסטורי והמרגש של חצי גמר גביע המדינה, שיתקיים באצטדיון טדי בירושלים. הפועל עפולה תשחק במשחק המוקדם נגד הפועל באר שבע, מייד אחריה תשחק מכבי אחי נצרת נגד מכבי תל אביב.

המטרה בשתי הקבוצות היא זהה: להביא 3,000 צופים ובסך הכל 6,000 אוהדים מהעמק. "צריכים שירגישו אותנו ביציע, שתהיה לאוהדים שלנו נוכחות מול אלפי האוהדים של מכבי תל אביב", אומר חבר הנהלת מכבי אחי נצרת, אחמד חילו. ראשי הפועל עפולה עושים בימים האחרונים מאמצים עילאיים להגיע לאוהדים. כרגע המכירה מתנהלת בעצלתיים, אולם ההערכה היא כי אוהדים רבים ירכשו כרטיסים ברגע האחרון.

שחקני אחי נצרת מודים לקהל שלו ומקוים שיגיעו בהמוניהם לטדי (צילום: חגאג רחאל)
שחקני אחי נצרת מודים לקהל שלו ומקוים שיגיעו בהמוניהם לטדי (צילום: חגאג רחאל)

בלם הפועל עפולה, גבע ברקאי, שלפני עשור זכה בגביע המדינה עם הפועל רמת גן, לא מסתיר את התרגשותו. "זה מעמד שאתה לוקח אתך לכל החיים", הוא אמר.

על הנייר, סיכויי שתי קבוצות העמק, המשחקות בליגה הלאומית, קלושים מול הקבוצות הבכירות מליגת העל, אולם אמר מי שאמר, שבכדורגל הכל יכול לקרות ובמשחק אחד הכל יכול להיות.

 

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מעניק מדליות למשתתפים (צילום עצמי)

סיירות מטכ"ל, צנחנים וגולני רצו לצד חניכי מכינת תבור ותושבי נצרת עילית במרוץ עדן

הבוקר התקיים בנצרת עילית מרוץ עדן, לזכרו של חלל צה''ל עדן אטיאס הי''ד, אשר נרצח על ידי מחבל בדרכו לבסיס בהיותו באוטובוס

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *