יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / סמי כהן יתמודד לראשות עיריית נצרת עילית

סמי כהן יתמודד לראשות עיריית נצרת עילית

סמי כהן
יש הרבה עבודה לעשות. סמי כהן (צילום: אודי עטר)

סמי כהן, מוותיקי נצרת עילית, נבחר לעמוד בראש מפלגת העבודה בעיר ויתמודד מטעמה בבחירות הקרובות לראשות העירייה. כהן, נשוי לדבורה ואב לחמישה ילדים, נבחר ברוב של 17 חברים, שני מתנגדים ונמנע אחד. בסניף קבעו רשימה מצומצמת שתרכיב את הרכב הרשימה למועצה.

יצוין כי מפלגת העבודה שלטה בעיר במשך כ- 40 שנה, עד שנעלמה. במועצה האחרונה כלל לא היו לה נציגים. סמי כהן, שבעבר שירת בתפקיד בכיר בצבא הקבע, ואף ניהל את הקאנטרי קלאב בעיר, הצהיר בשתי מערכות הבחירות האחרונות כי יתמודד על ראשות העיר, אולם בסופו של דבר פרש וחבר לראש העירייה לשעבר, מנחם אריאב  ולאחר מכן הצטרף לראש העירייה המכהן שמעון גפסו.

"תהיה לנו נבחרת אטרקטיבית ואיכותית, נשנה דברים בעיר, יש הרבה עבודה, אנחנו באים כדי לעבוד קשה למען הציבור בעיר שצמא לשינוי". מסביר כהן.

 

בדוק גם

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

עופר רוזן (צילום עצמי)

הפועל נצרת עילית נפרדת מהאחים אוסקר ומעופר רוזן

בטקס חגיגי שיתקיים לפני המשחק נגד בית"ר תל אביב/ רמלה במעמד ראש העיר, רונן פלוט ובמהלכו יקבלו השחקנים תשורות על תרומתם למועדון במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *