מבזקים
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / סופי ורשמי: ליה שמטוב מתמודדת לראשות עיריית נצרת עילית

סופי ורשמי: ליה שמטוב מתמודדת לראשות עיריית נצרת עילית

זה היה הצפוי, כולם המתינו לעיתוי שזה יקרה, עכשיו זה סופי: בתום פגישה שנערכה בין יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן לבין ח"כ לשעבר ליה שמטוב, הוחלט כי שמטוב תרוץ לראשות עיריית נצרת עילית, לאחר שקיבלה את ברכתו החמה של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן למהלך החשוב.

ליה שמטוב ואביגדור ליברמן
אחזיר את הכבוד לעיר. ליה שמטוב ואביגדור ליברמן (צילום: שמוליק גרוסמן)

במשך חודשים ארוכים היה ברור ששמטוב תתמודד, למרות היחסים הרעועים שלה עם יו"ר ישראל ביתנו בנצרת עילית, אלכס גדלקין. כעת מסתבר שליברמן לא בדיוק עושה חשבון לגדלקין, שלאחרונה עושה סימני התקרבות לראש העיר שמעון גפסו. לאורך החודשים האחרונים נשאלה שמטוב שוב ושוב מדוע אינה מצהירה על התמודדותה לראשות העיר, שמטוב השיבה כי היא ממתינה לקבל את ברכת הדרך מליברמן.

לפני ששימשה כחברת כנסת, הייתה שמטוב ממלאת מקום ראש עיריית נצרת עילית, מנחם אריאב. הצטרפותה של שמטוב למירוץ, משנה ללא ספק את מאזן הכוחות. שמטוב זוכה להערכה רבה בעיר, ומעניין יהיה לראות האם תצליח לגבור על ראש העיר המכהן, שמעון גפסו. לאחר ההכרזה אמרה שמטוב: "הנהגה אחרת בראשותי תביא לעיר בה אנו חיים את השינוי המיוחל".

 

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

טקס קריאת הרחוב על שם הרב

נצרת עילית קראה רחוב על שם הרב שטיינמן ז"ל

טקס הסרת הלוט התקיים בהשתתפות הבן הרב משה שטיינמן ומכובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *