בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / סופי ורשמי: ליה שמטוב מתמודדת לראשות עיריית נצרת עילית

סופי ורשמי: ליה שמטוב מתמודדת לראשות עיריית נצרת עילית

זה היה הצפוי, כולם המתינו לעיתוי שזה יקרה, עכשיו זה סופי: בתום פגישה שנערכה בין יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן לבין ח"כ לשעבר ליה שמטוב, הוחלט כי שמטוב תרוץ לראשות עיריית נצרת עילית, לאחר שקיבלה את ברכתו החמה של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן למהלך החשוב.

ליה שמטוב ואביגדור ליברמן
אחזיר את הכבוד לעיר. ליה שמטוב ואביגדור ליברמן (צילום: שמוליק גרוסמן)

במשך חודשים ארוכים היה ברור ששמטוב תתמודד, למרות היחסים הרעועים שלה עם יו"ר ישראל ביתנו בנצרת עילית, אלכס גדלקין. כעת מסתבר שליברמן לא בדיוק עושה חשבון לגדלקין, שלאחרונה עושה סימני התקרבות לראש העיר שמעון גפסו. לאורך החודשים האחרונים נשאלה שמטוב שוב ושוב מדוע אינה מצהירה על התמודדותה לראשות העיר, שמטוב השיבה כי היא ממתינה לקבל את ברכת הדרך מליברמן.

לפני ששימשה כחברת כנסת, הייתה שמטוב ממלאת מקום ראש עיריית נצרת עילית, מנחם אריאב. הצטרפותה של שמטוב למירוץ, משנה ללא ספק את מאזן הכוחות. שמטוב זוכה להערכה רבה בעיר, ומעניין יהיה לראות האם תצליח לגבור על ראש העיר המכהן, שמעון גפסו. לאחר ההכרזה אמרה שמטוב: "הנהגה אחרת בראשותי תביא לעיר בה אנו חיים את השינוי המיוחל".

 

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *