יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / סופי ורשמי: ליה שמטוב מתמודדת לראשות עיריית נצרת עילית

סופי ורשמי: ליה שמטוב מתמודדת לראשות עיריית נצרת עילית

זה היה הצפוי, כולם המתינו לעיתוי שזה יקרה, עכשיו זה סופי: בתום פגישה שנערכה בין יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן לבין ח"כ לשעבר ליה שמטוב, הוחלט כי שמטוב תרוץ לראשות עיריית נצרת עילית, לאחר שקיבלה את ברכתו החמה של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן למהלך החשוב.

ליה שמטוב ואביגדור ליברמן
אחזיר את הכבוד לעיר. ליה שמטוב ואביגדור ליברמן (צילום: שמוליק גרוסמן)

במשך חודשים ארוכים היה ברור ששמטוב תתמודד, למרות היחסים הרעועים שלה עם יו"ר ישראל ביתנו בנצרת עילית, אלכס גדלקין. כעת מסתבר שליברמן לא בדיוק עושה חשבון לגדלקין, שלאחרונה עושה סימני התקרבות לראש העיר שמעון גפסו. לאורך החודשים האחרונים נשאלה שמטוב שוב ושוב מדוע אינה מצהירה על התמודדותה לראשות העיר, שמטוב השיבה כי היא ממתינה לקבל את ברכת הדרך מליברמן.

לפני ששימשה כחברת כנסת, הייתה שמטוב ממלאת מקום ראש עיריית נצרת עילית, מנחם אריאב. הצטרפותה של שמטוב למירוץ, משנה ללא ספק את מאזן הכוחות. שמטוב זוכה להערכה רבה בעיר, ומעניין יהיה לראות האם תצליח לגבור על ראש העיר המכהן, שמעון גפסו. לאחר ההכרזה אמרה שמטוב: "הנהגה אחרת בראשותי תביא לעיר בה אנו חיים את השינוי המיוחל".

 

בדוק גם

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

עופר רוזן (צילום עצמי)

הפועל נצרת עילית נפרדת מהאחים אוסקר ומעופר רוזן

בטקס חגיגי שיתקיים לפני המשחק נגד בית"ר תל אביב/ רמלה במעמד ראש העיר, רונן פלוט ובמהלכו יקבלו השחקנים תשורות על תרומתם למועדון במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *