יום רביעי , ינואר 16 2019
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: יו"ר תנועת ההצלחה הצטרפה לגופמן
אלכסנדרה אדלר
אלכסנדרה אדלר (צילום ישראל פרץ)

נצרת עילית: יו"ר תנועת ההצלחה הצטרפה לגופמן

אלכסנדרה אדלר
אלכסנדרה אדלר (צילום ישראל פרץ)

יו"ר תנועת ההצלחה אלכסנדרה אדלר הודיעה השבוע שהיא מצטרפת לרשימתו של אלכס גופמן למועצת העיר, ותמוקם במקום הרביעי ברשימתו, אחרי גופמן, סמיון ברון במקום השני ואסנת רובין בשלישי. 

אדלר, נשואה לגריגורי ואם למרק, איליה וגיטל, בעלת תואר ראשון במדעי המדינה ובמינהל עסקים, עלתה מחבר העמים בשנות ה-90 ומאז בלטה ברצונה לתרום למען העיר. לאלכסנדרה תכניות רבות, היא מבקשת כבר בקדנציה הקרובה לדאוג כי תוקם לשכה עירונית שתשרת את ראש העיר וסגניו ובעלי תפקידים ושתמוקם בשכונת הר יונה הרחוקה ממרכז העיר ותיתן מענה לתושבים שאינם יכולים להגיע עד לבית העירייה.

"יש לבוא לקראת התושבים ולהקל עליהם את החיים ככל שניתן", היא אומרת, "אני גם הייתי רוצה שיוקם גן ילדים שיהווה גן חלומי לילדים מחד, אך מענה להורים קרייריסטים שרוצים שילדם יגדל בסביבה נאותה, מאידך. הגן יפעל משעות הבוקר עד שעות הערב ובעיקר יפנה זמן לאם להגשים את האפשרות להיות אשת קריירה".

לאדלר שפע רעיונות שרובם ככולם להקל על התושבים ולשרת אותם, "אנו חייבים להשיב את הגאווה בנצרת עילית על ידי כך שניתן שירותים כמו שאין באף מקום בארץ. תושבים ידעו שכאן כאן, בעיר הנפלאה שלהם, זה המקום לגדל בו את הילדים, להקים משפחה וליהנות ממערכת חינוך הטובה ביותר שאפשר להציע. יש לי הרבה חלומות ואני מתכוונת לפעול להגשמתם".

בדוק גם

מרוצה. רונן פלוט (צילום: באדיבותו)

"פלוט ניצל את מעמדו לטובת הבחירות"

 עו"ד עמית חדד פנה למנהל הבחירות בנצרת עילית בשמו של המועמד לראשות העירייה אלירן גפסו בדרישה לפסול את מועמדותו של רונן פלוט בבחירות הקרובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *