יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / המשטרה הוזעקה לישיבת המועצה בנצרת עילית

המשטרה הוזעקה לישיבת המועצה בנצרת עילית

שמעון גפסו
פוגעים בתושבים כדי לנקום בי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

ההצגה הכי טובה בעיר. שוטרים הוזעקו שלשום (ראשון) לישיבת מועצת העיר, בעקבות תלונה של אחד החברים כי ספג איומים. הנוכחים בישיבה הגדירו אותה כאחת הסוערות ביותר שידעה מועצת העיר מאז ומתמיד. האופוזיציה, ששולטת  במועצה, דחתה כמעט את כל 39 הסעיפים שהועלו להצבעה, למנגינת לבו של ראש העירייה שמעון גפסו.

"מצד אחד הם מונעים עשייה בעיר, ומצד שני הם תוקפים בחמת זעם על חוסר עשייה", כעס גפסו, "כדי לפגוע בי, הם פוגעים בתושבים, בנוער, בילדים. חשוב לעיר שלאחר הבחירות חברי המועצה האלה יורחקו ככל האפשר מפעילות ציבורית".

המתמודד לראשות העירייה עדי ברקו אמר בתגובה: "ראש העיר לא לומד מטעויות העבר וממשיך בדרכו הקלוקלת לפעול תוך הפרה לכאורה של מינהל תקין בניהול העיר, מועצת העיר וועדותיה השונות. זוהי פגיעה חמורה בתושבים ועבירה על החוק, על פי חוות הדעת של היועצת המשפטית של העירייה. תושבי העיר מוזמנים להגיע לישיבות המועצה ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מאופן ניהול הישיבות על ידי ראש העיר".

בדוק גם

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

עופר רוזן (צילום עצמי)

הפועל נצרת עילית נפרדת מהאחים אוסקר ומעופר רוזן

בטקס חגיגי שיתקיים לפני המשחק נגד בית"ר תל אביב/ רמלה במעמד ראש העיר, רונן פלוט ובמהלכו יקבלו השחקנים תשורות על תרומתם למועדון במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *