מבזקים
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / המשטרה הוזעקה לישיבת המועצה בנצרת עילית

המשטרה הוזעקה לישיבת המועצה בנצרת עילית

שמעון גפסו
פוגעים בתושבים כדי לנקום בי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

ההצגה הכי טובה בעיר. שוטרים הוזעקו שלשום (ראשון) לישיבת מועצת העיר, בעקבות תלונה של אחד החברים כי ספג איומים. הנוכחים בישיבה הגדירו אותה כאחת הסוערות ביותר שידעה מועצת העיר מאז ומתמיד. האופוזיציה, ששולטת  במועצה, דחתה כמעט את כל 39 הסעיפים שהועלו להצבעה, למנגינת לבו של ראש העירייה שמעון גפסו.

"מצד אחד הם מונעים עשייה בעיר, ומצד שני הם תוקפים בחמת זעם על חוסר עשייה", כעס גפסו, "כדי לפגוע בי, הם פוגעים בתושבים, בנוער, בילדים. חשוב לעיר שלאחר הבחירות חברי המועצה האלה יורחקו ככל האפשר מפעילות ציבורית".

המתמודד לראשות העירייה עדי ברקו אמר בתגובה: "ראש העיר לא לומד מטעויות העבר וממשיך בדרכו הקלוקלת לפעול תוך הפרה לכאורה של מינהל תקין בניהול העיר, מועצת העיר וועדותיה השונות. זוהי פגיעה חמורה בתושבים ועבירה על החוק, על פי חוות הדעת של היועצת המשפטית של העירייה. תושבי העיר מוזמנים להגיע לישיבות המועצה ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מאופן ניהול הישיבות על ידי ראש העיר".

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *