בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / המשטרה הוזעקה לישיבת המועצה בנצרת עילית

המשטרה הוזעקה לישיבת המועצה בנצרת עילית

שמעון גפסו
פוגעים בתושבים כדי לנקום בי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

ההצגה הכי טובה בעיר. שוטרים הוזעקו שלשום (ראשון) לישיבת מועצת העיר, בעקבות תלונה של אחד החברים כי ספג איומים. הנוכחים בישיבה הגדירו אותה כאחת הסוערות ביותר שידעה מועצת העיר מאז ומתמיד. האופוזיציה, ששולטת  במועצה, דחתה כמעט את כל 39 הסעיפים שהועלו להצבעה, למנגינת לבו של ראש העירייה שמעון גפסו.

"מצד אחד הם מונעים עשייה בעיר, ומצד שני הם תוקפים בחמת זעם על חוסר עשייה", כעס גפסו, "כדי לפגוע בי, הם פוגעים בתושבים, בנוער, בילדים. חשוב לעיר שלאחר הבחירות חברי המועצה האלה יורחקו ככל האפשר מפעילות ציבורית".

המתמודד לראשות העירייה עדי ברקו אמר בתגובה: "ראש העיר לא לומד מטעויות העבר וממשיך בדרכו הקלוקלת לפעול תוך הפרה לכאורה של מינהל תקין בניהול העיר, מועצת העיר וועדותיה השונות. זוהי פגיעה חמורה בתושבים ועבירה על החוק, על פי חוות הדעת של היועצת המשפטית של העירייה. תושבי העיר מוזמנים להגיע לישיבות המועצה ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מאופן ניהול הישיבות על ידי ראש העיר".

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *