בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / גדלקין שוקל לפרוש מישראל ביתנו

גדלקין שוקל לפרוש מישראל ביתנו

אלכס גדלקין. החלטה חד צדדית. גדלקין (צילום: עצמי)

יו"ר ישראל ביתנו בנצרת עילית, אלכס גדלקין, שוקל את עתידו במפלגה, בעקבות החלטתו של יושב ראש ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, להריץ את חברת הכנסת לשעבר ליה שמטוב, לראשות עיריית נצרת עילית, וזאת מבלי להתייעץ עמו.

גדלקין קרא להחלטה "חד צדדית, כל זה נעשה ללא התייעצות איתנו, ללא תמיכתנו וללא הסכמתנו". גדלקין הודיע כי הוא שוקל את עתידו. "אפגש עם המטה ונגבש דרך אחרת בה אנו רוצים ללכת, על מנת להמשיך בעשייה למען העיר ותושביה".

גורמים פוליטיים בנצרת עילית גיחכו כאשר שמעו את טענותיו של גדלקין אמרו: "מדוע ליברמן יתייעץ אתו? ליברמן מרכיב לבד את הרשימה של ישראל ביתנו לכנסת אז על הרשימה בנצרת עילית הוא צריך להתייעץ עם אנשים?".

ליה שמטוב סירבה להגיב לדברים.

בדוק גם

רוני רובין מבלה בגאורגיה (צילום עצמי)

מגאורגיה באהבה

איש התיווך והנדל"ן, רוני רובין מרובין נכסים בנצרת עילית, בילה השבוע בטיול עם חברים מימי בית הספר העליזים בטיביליסי, גיאורגיה. היה מדהים.

אמבולנס של מד"א גלבוע (צילום יצחק סולומון)

הטיסה בוטלה-חייה של האחות ניצלו

הייתה בדרכה לחופשה פרטית, כאשר מספר שעות לפני מועד הטיסה, החלה להרגיש כאבים משונים בחזה וקושי בנשימה. בשל קרבתה למקום עבודתה היא החליטה לגשת לבדוק את פשר הכאב וניגשה לחדר האחיות. באותם רגעים היא לא שיערה כי אכן מדובר בעניין רציני כשבראשה היא עוד ממהרת להספיק את ההכנות לטיסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *