בית / עמקים / חדשות עמקים / נבחר מבקר חדש לעיריית נצרת עילית

נבחר מבקר חדש לעיריית נצרת עילית

לאחר תקופה ארוכה ללא מבקר, יש לעיריית נצרת עילית מבקר חדש, העונה על כל הקריטריונים ומחזיק בכל הכלים, שיחליף בתפקיד את עו"ד אלון בר רבי. המבקר נבחר השבוע בתום מכרז לאחר שנמצא המתאים ביותר מבין המועמדים לתפקיד.

המבקר החדש. ביטון (צילום עצמי)
המבקר החדש. ביטון (צילום עצמי)
המבקר החדש הוא ינון ביטון, בן 33, נשוי לליעד, מורה לחינוך מיוחד ואב לחמישה. "אשתי נולדה בנצרת עילית וגם אני במקור מאזור הצפון, כך שבכוונתנו להעתיק בעתיד הקרוב את מגורינו לנצרת עילית", אמר המבקר הנבחר, אולי כדי להשקיט את הביקורת שאנשים שאינם תושבי העיר זוכים במכרזים לתפקידים שונים בעירייה.
למרות גילו הצעיר, הספיק לשמש בתפקידי ביקורת בכירים בגופים גדולים: כמבקר עיריית אילת, מבקר הפנים של בנק מזרחי טפחות ומבקר בתחום מערכות מידע בגוף פיננסי גדול במגזר הפרטי. בתפקידו האחרון שימש בתפקיד מבקר הפנים של חברת הביטוח מנורה.
בעירייה מציינים כי עם השלמת מינוי המבקר, יסתיים בימים הקרובים גם מינוי מנכ"ל חדש לעירייה.

בדוק גם

מתיאס מרטין (צילום חגאג רחאל)

מתיאס מרתין סיכם בהפועל עפולה

מרטין חוזר לקדנציה שנייה בהפועל עפולה, לאחר שלפני שנתיים שיחק בקבוצה תחת המאמן ניסן יחזקאל. בעונה שעברה שיחק עם המאמן בני בן זקן בהפועל קטמון ירושלים וסייע לה להעפיל לפלייאוף העליון.

הסמים שנתפסו (צילום: משטרת ישראל)

שלושה חשודים נעצרו בחשד לסחר בסמים

נתפסו: 30 אצבעות חשיש, 10 מנות הרואין, 200 גרם מריחואנה ומספר כדורי אקסטזי. במשטרה אומרים כי "פעילות נחושה וממוקדת זו מהווה נדבך נוסף בטיפול במחוללי הפשיעה" .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *