יום רביעי , אוקטובר 17 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / מליחי לנתניהו: "פעל לשיפור תנאי הפנסיה של השוטרים"
מליחי ונתניהו השבוע (צילום עצמי)
מליחי ונתניהו השבוע (צילום עצמי)

מליחי לנתניהו: "פעל לשיפור תנאי הפנסיה של השוטרים"

בשיחה אישית שערך השבוע ממלא מקום ראש העיר עפולה שלמה מליחי עם ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא אמר לו: "יש לפעול לתיקון העוול שנעשה לשוטרים".

מליחי ונתניהו השבוע (צילום עצמי)
מליחי ונתניהו השבוע (צילום עצמי)

מליחי ונתניהו נפגשו במהלך ביקורו של ראש הממשלה במגדל העמק. לאחר הטקס המרכזי, מליחי הוזמן למפגש אינטימי עם נתניהו בהשתתפות ראשי הערים של הליכוד מהאזור. לנתניהו מליחי קשרי חברות ארוכים.

נתניהו התארח בביתו של  מליחי מספר פעמים והשניים נוהגים לשוחח מדי פעם גם בטלפון. מליחי ניצל את הקשרים הללו כדי להעביר לנתניהו מסר חד משמעי וזאת בעקבות פניות רבות של שוטרים למליחי. "אדוני, ראש הממשלה, יש לפתור לאלתר את בעיית הפנסיה של השוטרים. זה לא יכול להימשך ככה".

אל מליחי הגיעו לאחרונה פניות רבות בנושא משוטרים תושבי עפולה והאזור שקבלו בפניו על הסאגה הבלתי נגמרת. כזכור, בשנת 2006 הועלה שכר הפנסיה של אנשי הקבע ב7.5  אחוז ולמרות ההחלטה להעלות  במקביל גם את תנאי הפנסיה של השוטרים, הדבר לא התבצע בפועל ואמור להיות  מוכרע בקרוב בממשלה.

מליחי אמר: "התסכול של השוטרים גבוה ובצדק. הם ראויים לשיפור מיידי של תנאי הפנסיה. הם שומרים עלינו, מסכנים את נפשם יומם וליל וזכאים לשיפור בתנאי הפנסיה בזכות ולא בחסד. את התשובה שאמר לי ראש הממשלה אשמור לעצמי אך אומר רק שאני מקווה שבקרוב השוטרים ישמעו בשורות טובות".

בדוק גם

לרגע הזה חיכה 9:11 שעות. קוני דן על קו הסיום

איירונמן הוואי: חווית חיים מצמררת

קוני דן ורועי פלדמן ממועדון 4fitnees בקריות השתתפו בשבת בתחרות איירונמן הוואי, שהיא למעשה אליפות העולם בתחרות איש הברזל. קוני סיים את התחרות בתוצאה מדהימה: 9:11 שעות - מקום ראשון בין הישראלים ו-41 בקטגורית הגיל שלו. פלדמן סיים בתוצאה 9:21 שעות, מקום 6 בקטגוריה שלו. קבלו את סיפורו של איש הברזל קוני דן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *