בית / עמקים / מושבים וקיבוצים / כדורסל: גלבוע גליל פתחה עונה באירוע חגיגי עם 600 אוהדים

כדורסל: גלבוע גליל פתחה עונה באירוע חגיגי עם 600 אוהדים

אריק זאבי מרצה לקהל בגן נר (צילום: דוברות גלבוע גליל)
אריק זאבי מרצה לקהל בגן נר (צילום: דוברות גלבוע גליל)

כמיטב המסורת, קבוצת הכדורסל הפועל אלטשולר שחם גלבוע גליל פתחה את עונת 2013/14 באולם בגן נר, באירוע שכול כולו עבור אוהדי הקבוצה.

את הזרקורים של פתיחת הערב לקחו שחקני הנוער של גלבוע מעיינות שניצחו בגמר טורניר ראווה את קבוצת בית הספר הראלי בחיפה. האקשן האמיתי החל בשעות הערב כאשר עלה על הפרקט אחד מגדולי הספורטאים בישראל, הג'ודוקא אריק זאבי שהעביר הרצאה מהפנטת על "לנצח בקרבות היום יום".

מיד לאחר ההרצאה החל הטקס המסורתי שבו מנכ"ל המועדון עמית גל, הציג את שחקני המועדון אנשי ההנהלה והמנהלה. השחקנים החדשים עוררו סקרנות. מלבד הקפטן החדש עמית שמחון ונמרוד טישמן כל שאר השחקנים הם חדשים, טוני יאנגר, סטו דגלאס, ריק ג'קסון, ג'ראלד רובינסון, בר ראובן, חואקין שוכמן, אדריאן בנקס וגם המוחתם הטרי דראגו פאלסיץ' הקרואטי, שרק נחת לפנות בוקר בישראל.

לאחר הדיבורים התקיים משחק ראווה בין הקבוצה הבוגרת לקבוצת הנוער. במהלך המשחק זכה הקהל לראות את אדריאן בנקס מרחף לטבעת במגוון רחב של הטבעות. את ההצגה גנב טוני יאנגר, שבמהלך משחק הראווה לקח את המיקרופון ודאג להפעיל את הקהל ביציעים בריקודים ושירה.

אוהדי הקבוצה לא ויתרו על צילומים וחתימות מהכוכבים החדשים ואפילו הפסקת חשמל קצרה לא עצרה את החגיגה על הפרקט.

הקבוצה המריאה למחנה אימון בפולין למשך שבוע ימים שבמהלכו תקיים מספר משחקי אימון.

בדוק גם

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כבש. גרגץ יוריצה (צילום חגאג רחאל)

גרגץ יוריצה שוחרר מהפועל נצרת עילית

הקבוצה מחפשת בלם לעמדת הזר השני. ליעד אלמליח יוסט לקישור, מחנה האימונים בספק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *