בית / עמקים / חדשות עמקים / מה עושה רונן פלוט בלילות?

מה עושה רונן פלוט בלילות?

לראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט, נמאס מתופעת הנהגים שנוסעים בכבישים העירוניים וגורמים למטרד רעש כתוצאה מהשמעת מוזיקה בווליום גבוה, נסיעה ברכב עם אגזוז לא תקין שגורם לרעש ופליטת עשן.

פלוט ואנשי הביטחון של העירייה (צילום עצמי)
פלוט ואנשי הביטחון של העירייה (צילום עצמי)

התופעה אומנם פחתה בחודשים האחרונים בעקבות פעילות השיטור העירוני, אך פלוט מבקש לחסלה עד להיעלמותה כליל "הביטחון האישי של התושבים הוא הדבר החשוב ביותר ולמרות שאף פעם אין 100% אנו שואפים לביטחון מלא וללא פשרות".

פלוט עצמו הצטרף ביום שני השבוע לסיור לילי של השיטור העירוני ושהה עם הצוותים עד השעות המאוחרות של הלילה. "היה לי חשוב לראות מקרוב את פעילות השיטור ולבדוק מה עוד ניתן לשפר כדי להעלות את רמת הביטחון וכמובן לחזק את השיטור העירוני בפעילותו הקשוחה כנגד העבריינים" אמר פלוט והוסיף "נצרת עילית לא תהיה שטח הפקר. יחד ובשיתוף מלא עם המשטרה ננקוט בחומרה ובאכיפה חסרת פשרות"

פלוט הנחה את המוקד העירוני לבקש מן הפונים לגלות ערנות ולדווח על כלי רכב פורעי חוק. "התושבים לא צריכים להזדהות, הם רק צריכים לרשום את מספר הלוחית של הרכב ואנחנו נדאג לאתר את בעליו".

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

תגובה אחת

  1. מיהם ה"נהגים" האלה? ערבים? למה זה לא נאמר. זו הרי תופעה, ואם זו תופעה צריך להרחיב ולומר כל האמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *