בית / עמקים / חדשות עמקים / מה עושה רונן פלוט בלילות?

מה עושה רונן פלוט בלילות?

לראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט, נמאס מתופעת הנהגים שנוסעים בכבישים העירוניים וגורמים למטרד רעש כתוצאה מהשמעת מוזיקה בווליום גבוה, נסיעה ברכב עם אגזוז לא תקין שגורם לרעש ופליטת עשן.

פלוט ואנשי הביטחון של העירייה (צילום עצמי)
פלוט ואנשי הביטחון של העירייה (צילום עצמי)

התופעה אומנם פחתה בחודשים האחרונים בעקבות פעילות השיטור העירוני, אך פלוט מבקש לחסלה עד להיעלמותה כליל "הביטחון האישי של התושבים הוא הדבר החשוב ביותר ולמרות שאף פעם אין 100% אנו שואפים לביטחון מלא וללא פשרות".

פלוט עצמו הצטרף ביום שני השבוע לסיור לילי של השיטור העירוני ושהה עם הצוותים עד השעות המאוחרות של הלילה. "היה לי חשוב לראות מקרוב את פעילות השיטור ולבדוק מה עוד ניתן לשפר כדי להעלות את רמת הביטחון וכמובן לחזק את השיטור העירוני בפעילותו הקשוחה כנגד העבריינים" אמר פלוט והוסיף "נצרת עילית לא תהיה שטח הפקר. יחד ובשיתוף מלא עם המשטרה ננקוט בחומרה ובאכיפה חסרת פשרות"

פלוט הנחה את המוקד העירוני לבקש מן הפונים לגלות ערנות ולדווח על כלי רכב פורעי חוק. "התושבים לא צריכים להזדהות, הם רק צריכים לרשום את מספר הלוחית של הרכב ואנחנו נדאג לאתר את בעליו".

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

תגובה אחת

  1. מיהם ה"נהגים" האלה? ערבים? למה זה לא נאמר. זו הרי תופעה, ואם זו תופעה צריך להרחיב ולומר כל האמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *