בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / מוביל מחאת הדלק הצטרף לירוקים במגדל העמק

מוביל מחאת הדלק הצטרף לירוקים במגדל העמק

זאב גראוור
זאב גראוור (צילום: עצמי)

קיץ 2011 הסתמן ככזה שפתח באופן היסטורי את המחאה החברתית של ישראל, שעסקה ועדיין עוסקת ביוקר המחייה. בין הנושאים, דובר על מצוקת הדיור וחוסר היכולת לרכוש דיור במחיר הולם, על שכר המינימום הנמוך, על עובדי הקבלן, ובתוך כך השתרבבו מאבקים מוצדקים נוספים של הרופאים המתמחים, הסטודנטים, וכמובן – הקוטג' ומחירי המזון.

זאב גראוור, יליד ותושב מגדל העמק, בן 34 נשוי ואב לשלושה , הגיע לתודעה הארצית בזכות מאבקו בעליית מחירי הדלק בתקופה זו .

מחיר הדלק, שנתח גדול מכל ליטר שלו משולם למדינה, הוא מבין הגבוהים בעולם עורר את זעמו של זאב גראוור, מנהל מכירות והצליח לסחוף אחריו מדינה שלמה ובכך הפך את שנת 2012 לשנה בה נאבק הציבור על מחיר המיסוי על הדלק.

השבוע הודיע על הצטרפותו לרשימת הירוקים של חבר מועצת העיר יקי בן חיים. "אני מכיר את יקי שנים רבות, מדובר באדם חדור מוטיבציה, שפיו וליבו שווים ושהעיר חשובה לו יותר מכל. אני רואה את הנבחרת המצוינת שהוא מרכיב ואין לי ספק שיקי יכול ורוצה לשנות כאן דברים ולכן היה לי טבעי להצטרף דווקא לרשימה איכותית זאת".

גראוור הוביל שיירות מחאה. הוא וחבריו חסמו צמתים וכבישים והוא אף אוים במעצר בחשד לאי ציות הוראות שוטרים. גראוור טען שוב ושוב לפגיעה במעמד הביניים. "סחיטת ידית משאבת הדלק, משמעה סחיטת האזרחים הנגזלים, הלימון של מעמד הביניים, שאין יותר מה לסחוט ממנו".

 

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

חזית דתית בנצרת עילית, תומכים בפלוט לראשות העיר

בימים האחרונים התכנסו רבני הקהילות בנצרת עילית והחליטו לדבוק באחדות ולהקים רשימה משותפת, שתתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר. לאור העלייה הגוברת של משפחות חרדיות לנצרת עילית, משוכנעים ברשימה המשותפת הדתית כי יגבירו את כוחם במועצה הבאה.

אלי אלפסי (צילום עצמי)

"המטרה לטווח ארוך של מגדל העמק היא עלייה לליגה הלאומית"

יושב הראש החדש של הפועל מגדל העמק לא חושש לצאת בהצהרות * "המקום חייב שינוי בתפיסת הניהול וההתנהלות גם בקבוצה הבוגרת ובמחלקת הנוער. שינוי ארגוני, שינוי תפיסתי והתנהלותי", הוא אומר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *