מבזקים
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / מוביל מחאת הדלק הצטרף לירוקים במגדל העמק

מוביל מחאת הדלק הצטרף לירוקים במגדל העמק

זאב גראוור
זאב גראוור (צילום: עצמי)

קיץ 2011 הסתמן ככזה שפתח באופן היסטורי את המחאה החברתית של ישראל, שעסקה ועדיין עוסקת ביוקר המחייה. בין הנושאים, דובר על מצוקת הדיור וחוסר היכולת לרכוש דיור במחיר הולם, על שכר המינימום הנמוך, על עובדי הקבלן, ובתוך כך השתרבבו מאבקים מוצדקים נוספים של הרופאים המתמחים, הסטודנטים, וכמובן – הקוטג' ומחירי המזון.

זאב גראוור, יליד ותושב מגדל העמק, בן 34 נשוי ואב לשלושה , הגיע לתודעה הארצית בזכות מאבקו בעליית מחירי הדלק בתקופה זו .

מחיר הדלק, שנתח גדול מכל ליטר שלו משולם למדינה, הוא מבין הגבוהים בעולם עורר את זעמו של זאב גראוור, מנהל מכירות והצליח לסחוף אחריו מדינה שלמה ובכך הפך את שנת 2012 לשנה בה נאבק הציבור על מחיר המיסוי על הדלק.

השבוע הודיע על הצטרפותו לרשימת הירוקים של חבר מועצת העיר יקי בן חיים. "אני מכיר את יקי שנים רבות, מדובר באדם חדור מוטיבציה, שפיו וליבו שווים ושהעיר חשובה לו יותר מכל. אני רואה את הנבחרת המצוינת שהוא מרכיב ואין לי ספק שיקי יכול ורוצה לשנות כאן דברים ולכן היה לי טבעי להצטרף דווקא לרשימה איכותית זאת".

גראוור הוביל שיירות מחאה. הוא וחבריו חסמו צמתים וכבישים והוא אף אוים במעצר בחשד לאי ציות הוראות שוטרים. גראוור טען שוב ושוב לפגיעה במעמד הביניים. "סחיטת ידית משאבת הדלק, משמעה סחיטת האזרחים הנגזלים, הלימון של מעמד הביניים, שאין יותר מה לסחוט ממנו".

 

בדוק גם

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

רפי בוסקילה

רפי בוסקילה התפטר מאימון הפועל מגדל העמק

בוסקילה, שהחליף את קובי דנינו, אומר כי ההחלטה שלו נבעה בגלל אהבתו לקבוצה. "הבנתי שהפועל מגדל העמק זקוקה לזעזוע לכן החלטתי לקחת אחריות ולהתפטר", אמר. הפועל מגדל העמק מדורגת במקום ה- 14 בטבלה, המוביל בסיום העונה למשחקי המבחן נגד הירידה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *