בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / מוביל מחאת הדלק הצטרף לירוקים במגדל העמק

מוביל מחאת הדלק הצטרף לירוקים במגדל העמק

זאב גראוור
זאב גראוור (צילום: עצמי)

קיץ 2011 הסתמן ככזה שפתח באופן היסטורי את המחאה החברתית של ישראל, שעסקה ועדיין עוסקת ביוקר המחייה. בין הנושאים, דובר על מצוקת הדיור וחוסר היכולת לרכוש דיור במחיר הולם, על שכר המינימום הנמוך, על עובדי הקבלן, ובתוך כך השתרבבו מאבקים מוצדקים נוספים של הרופאים המתמחים, הסטודנטים, וכמובן – הקוטג' ומחירי המזון.

זאב גראוור, יליד ותושב מגדל העמק, בן 34 נשוי ואב לשלושה , הגיע לתודעה הארצית בזכות מאבקו בעליית מחירי הדלק בתקופה זו .

מחיר הדלק, שנתח גדול מכל ליטר שלו משולם למדינה, הוא מבין הגבוהים בעולם עורר את זעמו של זאב גראוור, מנהל מכירות והצליח לסחוף אחריו מדינה שלמה ובכך הפך את שנת 2012 לשנה בה נאבק הציבור על מחיר המיסוי על הדלק.

השבוע הודיע על הצטרפותו לרשימת הירוקים של חבר מועצת העיר יקי בן חיים. "אני מכיר את יקי שנים רבות, מדובר באדם חדור מוטיבציה, שפיו וליבו שווים ושהעיר חשובה לו יותר מכל. אני רואה את הנבחרת המצוינת שהוא מרכיב ואין לי ספק שיקי יכול ורוצה לשנות כאן דברים ולכן היה לי טבעי להצטרף דווקא לרשימה איכותית זאת".

גראוור הוביל שיירות מחאה. הוא וחבריו חסמו צמתים וכבישים והוא אף אוים במעצר בחשד לאי ציות הוראות שוטרים. גראוור טען שוב ושוב לפגיעה במעמד הביניים. "סחיטת ידית משאבת הדלק, משמעה סחיטת האזרחים הנגזלים, הלימון של מעמד הביניים, שאין יותר מה לסחוט ממנו".

 

בדוק גם

סימון עקרב

משטרת מגדל העמק מבקשת עזרת הציבור באיתור נעדר

הנעדר סימון עקרב, יצא בתאריך 08.9.2018 סמוך לשעה 20:00 ממרכז שיקום במגדל העמק ומאז אבדו עקבותיו.

איתי כהן ואבי אלקבץ (צילום עצמי)

איתי כהן ו'הבית החברתי' יתמכו באבי אלקבץ לראשות העיר עפולה

גם הפעיל החברתי איתי כהן העומד בראש סיעת 'הבית החברתי', החליט לתמוך באבי אלקבץ לראשות עיריית עפולה והוא מצטרך לשורה ארוכה של סיעות שהחליטו לתמוך באלקבץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *