בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / מגדל העמק: עולה מאתיופיה יתמודד ברשימת למען אחיי

מגדל העמק: עולה מאתיופיה יתמודד ברשימת למען אחיי

אבי מהדי
"לא נהיה רק תפאורה". אבי מהדי (צילום: עצמי)

אבי מהרי בן 27 נשוי ואב לבת הוא הנציג של הקהילה האתיופית ברשימה "למען אחיי", בבחירות למועצת העיר מגדל העמק, בראשות דורון אלחרר.

מהרי בעל תואר ראשון ותעודת הוראה בסוציולוגיה ובחינוך חברתי קהילתי, הוא פעיל חברתי נמרץ בקהילה. בסמוך לאחר שחרורו מהצבא החל ללמוד ובמקביל החל לעסוק בפעילות התנדבותית בקרב בני הנוער. כמו כן, מהרי סייע למשפחות בעיר לקבל הכשרות מקצועיות ולהשתבץ בעבודה ובלימודים אקדמאים . מהרי מאמין שבכוחו לסחוף אחריו את בני הקהילה לתמיכה במפלגה אשר חרטה על דגלה לעשות למען בני עירה.

מהרי: "במשך שנים רבות בני הקהילה האתיופית אינם מעורבים בנעשה בעיר. הם דוממים וקולם אינו נשמע. מידי פעם שובצו נציגי העדה במפלגות במקומות לא ריאליים ושימשו כתפאורה. כפועל יוצא מכך, מרבית הפעמים מצאנו עצמנו מחוץ למשחק הפוליטי. אני חושב כי הגיעה העת להביא את השינוי, אני שואף להיות חבר מועצת העיר, להיות נוכח ושותף במקום בו מתקבלות ההחלטות ומשם לעזור ולסייע בקידום רעיונות ותוכניות בתוך הקהילה ולטובת הקהילה הבוגרת והצעירה".

אלחרר, יו"ר המפלגה: אבי מהרי הוא דמות מיוחדת ומצליחה הוא מודל לחיקוי אדם שהתחיל מלמטה והוכיח שאפשר להצליח. הוא מייצג את הרוח הצעירה במפלגה. אנו רואים לנגד עינינו מטרה גדולה וחשובה והיא לתת מענה לכל אוכלוסיית העיר על כל גווניה".

 

בדוק גם

רונן פלוט

סקר חדש: רונן פלוט היה מביס את נתנאל טויטו 97% מול 3% בלבד

הסקר בוצע על ידי חברת מאגר מוחות בקרב תושבי נצרת עילית. הסקר היה טלפוני באמצעות שאלון מובנה במהלך חודש אוגוסט 2018. טעות הדגימה ביחס לאומדנים השונים היא פלוס/ מינוס 4.4 אחוזים. יש לצין כי הסקר לא עסק רק בנושא פלוט מול טויטו אלא בכוונת הצבעה לראשות העיר בתסריטים שונים.

דין נפסו בפעולה משמאל (צילום חגאג רחאל)

דין נפסו: "המטרה של הפועל מגדל העמק היא להגיע לפלייאוף העליון"

"המטרה שלי באופן אישי היא לעשות עונה טובה עם כמה שיותר דקות משחק ולעשות את קפיצת המדרגה לליגה הלאומית"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *