בית / עמקים / חדשות עמקים / אבבץ יאיניה ממגדל העמק זכתה בתואר מטפלת מצטיינת

אבבץ יאיניה ממגדל העמק זכתה בתואר מטפלת מצטיינת

המטפלת הסיעודית אבבץ יאיניה ממגדל העמק, הוכתרה השבוע כמטפלת המצטיינת של שלוחת מטב עפולה יזרעאל לשנת 2013. אבבץ קיבלה את התואר בטקס מכובד שהתקיים בתיאטרון היהלום ברמת גן בנוכחות מטפלות מצטיינות מכל שלוחות מטב בארץ. את תעודת ההוקרה והשי קיבלה אבבץ מידי מנהלי עמותת מטב בארץ. הטקס המרשים כלל ארוחת צהריים, הענקת תעודות ומופע אומנותי.

אבבץ עובדת בעמותת מטב למעלה מ-11 שנה, בוגרת קורס מטפלות מוסמכות מטעם עמותת מטב, ומטפלת בארבעה זקנים במסגרת חוק הסיעוד במגדל העמק. "היא בשבילי הכל – אימא, אחות, חברה ומטפלת", אומרת עליה אחת המטופלות שלה. אבבץ מטפלת בזקנים סיעודיים הזקוקים לסיוע רב, שלולא הטיפול המסור והמקצועי שלה לא היו נשארים בביתם והיו נאלצים, ככל הנראה, לעבור לבית אבות.

אבבץ בת 41, עלתה מאתיופיה בשנת 1990 למגדל העמק. אבבץ אימא לארבעה ילדים: בת שהשתחררה מצה"ל, בן חייל, בן נוסף לפני גיוס ובת בכיתה ט'.

 

מצטיינת בשירות לקהל. אבבץ  (צילום: עצמי)
מצטיינת בשירות לקהל. אבבץ (צילום: עצמי)

בדוק גם

עוד משפחה הצטרפה אל חיק היהדות (צילום עצמי)

רות לא לבד

40 עולים חדשים בנצרת עילית, אשר יהדותם הייתה מוטלת בספק, עברו בשנה האחרונה תהליך גיור אורותודוכסי * הרב קריספיל: " לא פשוט לקבל על עצמך לשנות את אורח החיים ולהפוך ליהודי שומר מצוות"

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *