בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: החברה הכלכלית סיימה את 2017 ברווח

מגדל העמק: החברה הכלכלית סיימה את 2017 ברווח

במגמת צמיחה: השבוע פורסמו נתוני הדו"ח הכספי הסופי לשנת 2017 של החברה הכלכלית (חכ"ל) במגדל העמק  ומהם עולה כי החברה סיימה ברווח נקי של 321 אלף שקלים, הרווח הגדול ביותר מאז הוקמה החברה.

מחליפים גגות אזבסט. אחד הפרויקטים (צילום: דוברות החברה)
מחליפים גגות אזבסט. אחד הפרויקטים (צילום: דוברות החברה)

החכ"ל פועלת בחסות העירייה ומנוהלת על ידי ראש העיר ויו"ר הדירקטוריון אלי ברדה והמנכ"ל שלמה קציר ותחומיה העיקריים הם ניהול ופיתוח אזור התעשייה המשותף "שגיא 2000", השוק העירוני, בריכת השחייה העירונית וכן ניהול ופיקוח של פרויקטים עירוניים. בשנת 2018 אף צפויה עלייה נוספת ברווחים ובהכנסות עקב הגדלת היקף הפרויקטים בעלות של מיליוני שקלים שהועברו לניהולה וביניהם פרויקט החלפת גגות האסבסט בשכונת נוף העמק, פיתוח אזור התעשייה רמת גבריאל ועוד.

בחברה הכלכלית ציינו כי בפעילות החברה מושם דגש על יעילות וחיסכון מרבי בהוצאות כאשר כל תקציבי התפעול מקורם בהכנסות עצמאיות וללא כל סבסוד מצד העירייה והוסיפו כי מגמת הצמיחה תאפשר בעתיד הפנייה של רווחים לשיפור נוסף בשירות לתושב.

מנכ"ל החכ"ל שלמה קציר: "אני שמח שהחברה נמצאת בתקופה טובה בהיקף הפעילות וברווחים בשנים האחרונות לעומת ההפסדים וסכנת הקריסה וחדלות הפירעון בין השנים 2014-2015".

בדוק גם

צילום אילוסטרציה: פוטוליה

נצרת: אישה דקרה גבר ונמלטה מהמקום

הובהל לבית חולים העמק בעפולה במצב בינוני. המשטרה מנסה לאתר את החשודה

יחד

עפולה: תנועת יחד בראשות המשנה לראש העיר מיכאל ברקן תומכת ביצחק מירון

התנועה מייצגת את מגזר העולים מחבר העמים, המהווים כ-20 אחוז מאוכלוסיית העיר. ברקן: "גאה להיות שותף להצלחות של מירון". ראש העיר מירון: "תרומת העולים ניכרת בעיר בכל תחום, נמשיך להצמיח את עפולה ולהוביל אותה להישגים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *