מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: הושמדו ביצים שנמכרו לא בפיקוח

מגדל העמק: הושמדו ביצים שנמכרו לא בפיקוח

מידע שהתקבל באגף הפיקוח של עיריית מגדל העמק, על סוחר המוכר ביצים באופן פיראטי וללא אישורים בשוק העירוני, הביא למבצע מהיר ומשותף של מחלקת התברואה, השרות הווטרינרי והשיטור העירוני במגדל העמק.

הביצים שהוחרמו (צילום עצמי)
הביצים שהוחרמו (צילום עצמי)

מיד עם קבלת המידע, הגיעו למקום הצוותים מלווים בווטרינר העירוני ד"ר איתי בר-שי והחרימו את מרכולתו. מיותר לציין כי הסוחר פעל ללא אישור או רישיון עסק, ללא פיקוח וטרינרי וללא תנאים סניטרים בסיסיים.

כפיר לוי מנהל מחלקת התברואה אמר: "שיתוף הפעולה ההדוק בין מחלקת התברואה לשיטור העירוני מוכיח את עצמו. נמשיך להיאבק בתופעה של מכירה פיראטית של מוצרים מן החי כגון ביצים, בשר ודגים שהינם מוצרים רגישים ובעלי סיכון גבוה לתחלואה".

מחלקת התברואה והווטרינר העירוני מוסיפים כי יש להקפיד על רכישת ביצים, בשר ודגים רק במקומות מורשים שכן קיימת סכנת זיהום מסלמונלה המצויה בביצים וכן חיידקים אחרים המצויים במוצרי בשר ודגים הינם מסוכנים לבריאות הציבור.

כמו כן ממליץ הווטרינר כי בעת טיפול בביצים או בבשר יש להשתמש בסכינים ומשטחי עבודה נפרדים וכן לשטוף ידיים לאחר מגע איתם כדי למנוע זיהומים.

בדוק גם

ואיזה מסכנים האוהדים צילום: ירון כהן

לחרוש עד היסוד ולבנות מחדש

תם ונשלם עוד פרק עצוב בתולדות הכדורגל הבית שאני, עם ירידת הפועל בית שאן לליגה ב' * מי באמת אשם בירידה? כולם! * טור מיוחד של עורך ידיעות הגליל

הילדים שהפכו לבוגרים. שחקני הקבוצה המפורסמת

הייתה תקופה כזאת….

רבים משחקני קבוצת הנערים של הפועל נצרת עילית, אי שם בסוף שנות ה- 60, הוקפצו לקבוצה הבגרת ועשו איתה עלייה היסטורית לליגה ב' * יהודה גבר, המתגורר היום בברזיל: "הייתה תקופה אחרת, לא היו מקלחות, בטח שלא מים חמים, אבל זו הייתה תקופה יפה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *