בית / עמקים / חדשות עמקים / לאן בורחים תלמידי אורט רוגוזין במגדל העמק?

לאן בורחים תלמידי אורט רוגוזין במגדל העמק?

אם בעבר המילה "בריחה" הייתה שגורה בפיהם של תלמידים ומאחוריה משמעות אחת ברורה, אזי בימים אלה משמשת המילה דווקא את ההיפך הגמור ומתייחסת לפעילות חינוכית ייחודית.

התלמידים בחדר הבריחה (צילום דוברות עיריית מגדל העמק)
התלמידים בחדר הבריחה (צילום דוברות עיריית מגדל העמק)

תלמידי עמ"ט (עתודה מדעית טכנולוגית) בשכבת י' בבית הספר "אורט רוגוזין" המגבירים במסגרת הלימודים 5 יחידות לימוד באנגלית, 5 יחידות מתמטיקה ו-5 יחל מקצוע מוגבר, מקבלים ליווי ותוספת של תגבורים לאורך השנה כדי לסייע להם להתגבר על העומס. לאחרונה, במסגרת הפעילויות החינוכיות להם הם זוכים, הפכו התלמידים את הכיתה ל"חדר בריחה" המשלב פעילות חינוכית וכתבי חידה. במסגרת הפעילות שארכה כשעה וחצי קיבלו התלמידים רמזים שפוזרו ברחבי הכיתה ובמכשירי הסלולאר והיו צריכים להתקדם אל הרמז הבא בעזרת פתרון חידה במהירות האפשרית כדי לנצח את יתר המתמודדים.

רכזת השכבה דקלה כהן ציינה התלמידים התלהבו מהפעילות ובהמשך ייפתחו חדרי בריחה נוספים. דודי גריסרו, מנהל בית הספר, בירך על היוזמה וציין כי תכנית העתודה המדעית טכנולוגית מעודדת תלמידים ללמוד מתמטיקה ומקצועות מדע וטכנולוגיה ברמה גבוהה ובד בבד מפתחת חשיבה ולימוד חוויתי בפעילויות העשרה כגון "חדרי הבריחה" ואחרות.

בדוק גם

איתי סוריו (צילום עצמי)

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית * ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים * "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה", הוא מסביר

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *