בית / עמקים / נצרת עילית / חזית חדשה נפתחה: משפחת הרוניאן נגד המאמן ירון הוכנבוים

חזית חדשה נפתחה: משפחת הרוניאן נגד המאמן ירון הוכנבוים

חזית נפתחה לאחרונה בין משפחת הרוניאן למאמן הפועל נצרת עילית, ירון הוכנבוים. הרקע: טענה של שוער העבר זכי הרוניאן ובנו מנו, כי הוכנבוים היה האיש שטרפד את מעברו של מנו להפועל נצרת עילית כמאמן השוערים, לאחר שכבר סיכם שם את תנאיו.

מנו הרוניאן (צילום חגאג רחאל)
מנו הרוניאן (צילום חגאג רחאל)

בתקופה בה המו"מ בין נצרת עילית למאמן השוערים אריק שמואלי היה תקוע, סגר מנכ"ל המועדון, גיל ברעם, עם מנו הרוניאן וסיכם עמו שישמש כמאמן השוערים ואף שישמש מאמן  שוערים במחלקת הנוער.

אלא שלדברי גורמים מקורבים, הוכנבוים עמד על הרגליים האחוריות כדי ששמואלי יסגור, מה שהביא להדחתו של מנו הרוניאן, שכאמור כבר סיכם את תנאיו במועדון. מקורב לשני הצדדים אומר: "זכותו של המאמן לקבוע מי יהיה מאמן השוערים שיעבוד לצדו, הנהלה לא יכולה לכפות על מאמן מי יעבוד אתו, ירון עשה את מה שהוא צריך לעשות".

ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים (צילום: חגאג רחאל)

לידיעות הגליל נודע כי אחרי שהפרשה התפוצצה, שיגר זכי הרוניאן הודעה חריפה להוכנבוים, בה חזר כמה וכמה פעמים על המשפט: "בורא עולם ישלם לך". בינתיים מונה הרוניאן למאמן קבוצת נערים א' של הפועל נצרת עילית.

בדוק גם

אורח כבוד. השר בנט במעמד החתימה

בית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת בראשות ז'קי לוי

בטקס החתימה שנערך במעמד שר החינוך נפתלי בנט וסגן השר אלי בן דהן, אמרו: "אנחנו מתלכדים למען הבית- כי בית שאן לפני הכל". השר נפתלי בנט: לז'קי: "מאחל לך להיות ראש העיר הבא של בית שאן וברוב גדול"

איתן טייב

"ויתרתי על הרבה כסף כדי לא לחבל במאמץ להשאיר את בית שאן"

המאמן איתן טייב הסכים להתפשר ולהפסיד הרבה כסף, כדי לא לפגוע בקבוצת נעוריו, שנרשמה בהתאחדות ברגע האחרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *