בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "חוזר לפוליטיקה כי זה חסר לי, רוצה לשנות דברים"

"חוזר לפוליטיקה כי זה חסר לי, רוצה לשנות דברים"

חבר מועצת העיר בעידן מנחם אריאב ז"ל, אברהם ממן, מתכוון להתמודד על מקום במועצת העיר נצרת עילית, בבחירות שיתקיימו בעוד פחות משנה.

"אני חוזר לפוליטיקה כי זה חסר לי, אני רוצה לשנות דברים", אומר ממן, בן 62 ("מרגיש כמו בן 26"), אב ל- 8 ילדים וסבא ל- 23 נכדים, "עוד לא סיימתי את מה שהתחלתי בזמן כהונתי במועצה, עכשיו הגיע הזמן להשלים ולסגור מעגל, עם כל הכבוד לכוחות הפועלים היום, יש עוד הרבה מה להוסיף ולתקן".

אברהם ממן (צילום עצמי)
אברהם ממן (צילום עצמי)

למה שיבחרו בך? בזמנו כשנבחרת היו מעט דתיים בעיר, היום יש המון ומן הסתם יש להם דעות ומועמדים ולא בטוח שהם בכלל מכירים אותך

"מה זה קשור לדתיים? לא התמודדתי מטעם רשימה דתית, הייתי מועמד עצמאי והצטרפו אלי רשימות דתיות, אי אפשר לשייך אותי רק לזרם הדתי, אני יודע לפעול בהרבה תחומים למען תושבי העיר, הרבה יותר טוב מלא מעט חברי מועצה היום. אני חוזר ואומר שהפוטנציאל האלקטורלי שלי לא בנוי רק על הציבור הדתי, אלא ברובו על הציבור הרחב".

-אתה מנסה להתנער מהתווית הדתית אבל עובדה היא שתמיד אמרת שאתה נציג הדתיים בעיר

"יש לך טעות, תמיד ייצגתי את כל המגזרים, נכון שיותר את הציבור הדתי אבל לא רק. די להזכיר את הכדורגל ואת תנועות הנוער החילוניות שפעלתי למענן".

-מה תביא למועצה, אם וכאשר תיבחר?

"ניסון עשיר ויכולת להשיג מטרות. אני יודע לסמן מטרות ולהשיג אותן בזכות, לא בחסד".

-אמרת שיש דברים לתקן. מה בדיוק?

"בהרבה תחומים יש דברים טעוני שיפור, למרות שהים, בניגוד לשנים האחרונות, יש לנו ראש עיר שאכפת לו, אבל צריך לדאוג לכוון גם ליעדים נוספים, לשים עליה ם דגש. מספיק סבלנו מחברי מועצה שחיממו את הכיסא ולא עשו כלום למען התושבים. דברים צריכים להשתנות".

 

בדוק גם

הרקדניות של דיאנה (צילום ישראל פרץ)

הן רק רוצות לרקוד

סטודיו ארטמיס בנצרת עילית, בהובלה ושל דיאנה בלביץ', זכה במקום השני בקטגוריית היפ הופ בתחרות ריקודים, שהתקיימה בנצרת עילית. בקומפוזיציה של 6 דקות הופיעו בנות מגיל 5 עד 12 בכל הרמות. כל הכבוד דיאנה.

החזיר האבידה לבעליה. נטף (צילום עצמי)

מצא ארנק עם אלפי שקלים, החזיר אותו לתושבת נצרת

הממונה על פניות הציבור בעיריית נצרת עילית, צ'רלי נטף, גילה השבוע אזרחות למופת כאשר מצא ארנק ובו אלפי שקלים והחזיר אותו לבעליו, תושבת נצרת, קשישה בת 80, שלא האמינה למראה עיניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *