בית / עמקים / חדשות עמקים / 136 תלמידים מנצרת עילית יטוסו לפולין

136 תלמידים מנצרת עילית יטוסו לפולין

משלחת בת 136 תלמידים מבתי הספר העל יסודיים בנצרת עילית, תצא בתאריך 8 באוקטובר ותשהה שמונה ימים בפולין. עלות המסע המסתכמת ב-3,000 שקלים לתלמיד, מסובסדת על ידי העירייה ומשרד החינוך.

לקראת יציאת המשלחת, מתקיימות פעילויות הכנה רבות, חלקן בשיתוף ההורים. כמו כן, התקיים מפגש עם הורי התלמידים ובמהלכו ניתנו הסברים והנחיות בנושאים מנהליים הקשורים למסע.

מנהל אגף החינוך בוריס ברודסקי שישמש כראש המשלחת הסביר על תכנית המסע, אבטחה ותנאי השהייה בבתי המלון.

ראש העירייה ד"ר בוריס יודקביץ ברך את חברי המשלחת טרם יציאתם למסע וסיפר  על חוויותיו מן המסע בשנה שעברה אליו הצטרף בתפקיד הרופא של  המשלחת: "קשה לתאר את ההתרגשות העצומה שליוותה אותנו בטקס האזכרה הממלכתי. בני הנוער שלנו עמדו בראש מורם במקום בו טבחו בעמנו. הם הניפו את דגל הלאום ובכבוד גדול ייצגו את העיר שלהם ואת מדינת ישראל. עד היום כשאני נזכר בחוויות מן המסע מלווה אותי תחושת גאווה. אני בטוח שגם  המשלחת שתצא בשבוע הבא תייצג בכבוד ומברך לכל אחת ואחד מחבריה".

יודקביץ במפגש עם הורי התלמידים (ישראל פרץ)
יודקביץ במפגש עם הורי התלמידים (ישראל פרץ)

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

השטרים במהלך המעצרים (צילום דוברות המשטרה)

תושבים מעפולה נעצרו בפשיטה משטרתית נגד חשודים בסחר בסמים

המשטרה הפעילה סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים עד כה 22 חשודים בעבירות סחר בסמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *