בית / עמקים / חדשות עמקים / תלמידים גילחו את ראשם כהזדהות עם החבר שחלה בסרטן

תלמידים גילחו את ראשם כהזדהות עם החבר שחלה בסרטן

עשרות תלמידים משכבת י"ב בבתי הספר אורט אלון ושרת בנצרת עילית, גילו רוח חברית למופת, כאשר גילחו את שערות ראשם, לאות הזדהות עם חברם, יובל קרימר, תלמיד בית הספר עמל רמת דוד ותושב העיר, שלפני מספר חודשים התגלה כחולה סרטן ומאז הוא נאבק במחלה.

יובל קרימר הציע ספק בצחוק ספק ברצינות לחבריו לעשות אתו קרחת כשישתחרר לחופשה מבית החולים רמב"ם בחיפה, שם הוא מאושפז. החבר רז ג'ינו מבית הספר שרת, התייחס ברצינות גמורה לרעיון שהעלה חברו והחליט להפתיע אותו. ג'ינו פתח קבוצה בווטסאפ, בה קרא לחבריו לגלח את שערות ראשם, כדי לתמוך ביובל. "תכננו את המפגש שלנו ואת הגלאח, כאות הזדהות עם יובל. אמרתי לחברים שכולנו נעשה, שנפתיע אותו כדי שלא ירגיש שונה, כדי שירגיש כמו אחד מהחבר'ה, כמו שהיה לפני שחלה", מספר ג'ינו.

בין החברים שהפתיעו אותו מלבד ג'ינו היו: זיו אטיאס, עדי סרנגא, נמרוד גוטמן, לירן צגאי, שרון זוזוליה, ניר טוגר, שי שרבקוב, רואי לוגסי, איתם סילברמן, דביר שטרן, עומר פרצ'וק ואחרים.

יובל קרימר הופתע ולא הסתיר את התרגשותו, למראה המחווה של החברים. "אני שמח שיש לי כאלה חברים תומכים", אמר. החבר רז ג'ינו: "הוא חייך, ראו עליו שהוא מרוצה, ככל שדיברנו אתו הוא הרגיש יותר טוב ושום דבר לא נראה לי שונה מבעבר, כשהוא היה בריא".

גלאח. החברים של יובל (צילום: עצמי)
גלאח. החברים של יובל (צילום: עצמי)

החבר עדי סרנגא מבי"ס אלון אומר: "הוא חייך את החיוך הכי גדול שראיתי, ראו עליו שהוא מתרגש". החבר זיו אטיאס מבי"ס אלון: "עשינו את זה כדי להעלות לו את הביטחון, כדי להראות לו שאנחנו אתו, עומדים מאחוריו ותומכים בו, הוא חייך מאוזן לאוזן ואמר שאין חברים יותר טובים מאתנו וזה היה שווה לנו את הכל".

יובל קרימר אומר ש"המחלה בדרגה הכי נמוכה, אני מרגיש טוב ומקווה לצאת מזה כמה שיותר מהר".

בעוד מספר חודשים אתה אמור להתגייס לצבא
"אני מקווה מאוד להתגייס לצבא ולשרת כמו כל החברים שלי, אני לא רואה תסריט אחר".

 

בדוק גם

בית חולים העמק (צילום דוברות העמק)

לא היו מרוצים מהטיפול הרפואי בהעמק, תקפו את המאבטח

החשודים יובאו היום (רביעי) בשעות הבוקר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת

בשר שהוחרם (צילום דוברות המשטרה)

טון בשר משחיטה שחורה נתפס במחסן בנצרת

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל יחד עם רשויות האכיפה הנוספות, ימשיכו במאבקם הנחוש כנגד שיווק מזון פיראטי שעשוי לסכן את בריאות הציבור".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *