מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / תושב נצרת עילית מואשם בתקיפה אכזרית

תושב נצרת עילית מואשם בתקיפה אכזרית

פרקליטות מחוז הצפון הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד עמי רודוניה בן 33 תושב נצרת עילית, על ביצוע עבירות של חבלה בכוונה מחמירה ותקיפת סתם.

על פי כתב האישום, בסוף חודש דצמבר בחצות הלילה, ברחוב יזרעאל, בכיכר הסמוכה לבית ספר שרת,  פרץ ויכוח בין שני קטינים, ובעקבותיו היו חילופי דברים ודחיפות בין המעורבים. כעבור מספר דקות, עזב אחד הקטינים את המקום, ובדרכו פגש בנאשם אשר שאל אותו מדוע הוא נראה כועס. השיב הקטין, כי הוא רב עם קטין אחר, ולבקשת הנאשם הצביע לו עליו. הנאשם הגיע אל המקום בו שהה אותה העת הקטין יחד עם קטינים אחרים, החטיף סטירות על הצוואר לכל אחד מהקטינים ואמר להם שהם חברים ושאסור להם לריב.

המתלונן, אולג פופוב, תושב השכונה, בן 46, אשר צפה ממרפסת ביתו בנאשם מכה שני קטינים וביקש ממנו לחדול ממעשיו וקרא לאחד הקטינים שהותקף בשמו.
הנאשם ששמע את הקריאות של פופוב, צעק: "תיכנס הביתה, זה לא העניין שלך" ופופוב בתגובה ביקש ממנו לחכות וירד אל הרחוב. בהמשך, לאחר חילופי דברים הכה הנאשם נמרצות ובאכזריות את פופוב וגרם לו לחבלות ראש קשות כולל ריבוי שברים וכן פגיעה שכלית וקוגניטיביות קשה. פופוב מאושפז עתה במחלקת השיקום בבית החולים בני ציון, כאשר אין עוד הערכה רפואית לגבי צפי ההחלמתו.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

תגובה אחת

 1. דוניק גיל

  מה יש לכם?
  הבנאדם רק רצה להפריד ולא רצה שיהיו מכות אחרי שהוא ילך.
  הוא ראה את הילד הזה שהציקו לו ..
  ועזר לו.

  אני לא מצדיק את המכות שקיבל השכן
  אבל זה לא היה רציני לפני שהוא היתערב..
  הוא רק חימם את האווירה…..
  החלמה מהירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *