יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / עמותה חדשה תסייע למיעוטי יכולת מנצרת עילית

עמותה חדשה תסייע למיעוטי יכולת מנצרת עילית

משה גרוסמן (צילום עצמי)
משה גרוסמן (צילום עצמי)

עמותה חדשה נוסדה, "נעלה – נצרת עילית למען הזולת", שמטרתה לעזור לתושבי העיר. מנהל העמותה, משה גרוסמן, בעל ניסיון בתחום של עזרה למעוטי יכולת במשך שנים רבות, מתוכם 3.5 האחרונות בנצרת עילית, החליט על פתיחת העמותה מתוך עבודתו בשטח וראיית הצורך בהרחבת הפרויקטים עבור תושבי העיר.

גרוסמן כבר עסוק בפגישות ובבניית פרויקטים בשיתוף עם לשכת הרווחה, אתם הוא עובד בשיתוף פעולה מלא, ועם גורמים וארגונים חשובים בעיר, ביניהם נוער מד"א, מכינת תבור, מרכז הצעירים, ותנועת אחריי.

השבוע נפתחה פעילות העמותה ביום של "כיף לילדים ומנוחה להורים", שבה הוצאו עשרות ילדים מנצרת עילית ליום חוויתי במושב ציפורי. הפרויקט הבא שאותו מתכננת העמותה הינו חלוקת סלי מזון למשפחות לקראת החגים, כאשר בד בבד כבר בונים פרויקטים נוספים שיתחילו לפעול לאחר החגים, ביניהם: "הזנה חודשית", מרכז הלבשה, "תרופות על גלגלים", ביקורי בית אצל גלמודים וניצולי שואה ועוד.

 

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *