בית / עמקים / חדשות עמקים / עד שהרזון יפריד ביניהן

עד שהרזון יפריד ביניהן

האחיות א. ול. מיוקנעם החליטו שהן לא יכולות להתמודד יותר עם המשקל הגבוה אליו הגיעו, כל אחת מהן נאלצה לחיות עם שורה של בעיות בריאותיות שנבעו מעודף המשקל. בעקבות המלצה מקרובת משפחה, א. האחות הגדולה (בת 32) , הגיעה לד"ר ניסים גירון, לבצע ניתוח שרוול קיבה. לפגישת הייעוץ היא שכנעה את אחותה הקטנה, ל. בת ה-18 להגיע יחד איתה. בפגישה הן כבר בקשו מד"ר גירון לעבור את התהליך ביחד בבית החולים פוריה בטבריה.

האחיות ביום הניתוח (לפני) (צילום: מיה צבן, דוברת בית החולים)

"כבר כמה שנים חושבת על חתונה, יש לי חבר שבע שנים. אני רוצה להגיע לחתונה אחרי שירדתי במשקל ושיפרתי את הבריאות שלי. הייתי בקבוצת תמיכה, התחלתי כל מיני דיאטות, שום דבר לא עזר. יש לי בעיה עם בלוטת התריס וזה חלק מהקושי". אני חולמת להגיע לחופה עם 40 ק"ג פחות, הצהירה לפני חודש א. אשר הגיעה לניתוח במשקל 112 ק"ג .

אחותה הצעירה ל. סיפרה "אני שוקלת 135 ק"ג וזה קשה לי, אני רוצה להתגייס לצבא. אני מבטיחה שאחרי הניתוח אני אעשה הכל כדי לשמור על עצמי, לשמור על אורח חיים בריא ונכון. אני אתרחק מכל החטיפים וכל הממתקים, אני מרגישה שאני מוכנה לעשות שינוי משמעותי בחיים שלי."

ד"ר גירון: "שתי האחיות עברו את אותה פרוצדורה, ניתוח שרוול קיבה. מהלך הניתוח היה תקין והן שוחררו הביתה לאחר יומיים. חשוב שהן יגיעו אלינו למעקב וביקורת. הסכמנו לנתח אותן באותו יום כדי שיוכלו לחזק ולתמוך אחת בשנייה מעבר לניתוח מדובר בשינוי בהרגלי החיים".

חודש לאחר מכן, בשיחת טלפון סיפרה ל. כי הן מרגישות טוב, ומקפידות על אכילה מתונה ובריאה ואף החלו בשגרת פעילות גופנית. ל. דיווחה כי התחרות ביניהן צמודה מאד, בחודש שחלף מאז הניתוח, כל אחת מהן השילה 15 ק"ג ממשקלה.

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת: 3 בני משפחה נפצעו בקטטה

שוטרים שהוזעקו למקום עצרו חשוד (בן 21 תושב נצרת עילית), שיובא עם צאת השבת לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבימ"ש שלום נצרת. זהות חשוד נוסף ידועה ומבוצעות פעולות לאיתורו ומעצרו.

איגור אנטונוב

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור נעדר מנצרת עילית

יגור אנטונוב בן ה-17. נראה לאחרונה (18/8/18) לפנות בוקר סמוך לשעה 02:00 ומאז אבדו עקבותיו. תיאורו: מבנה גוף רזה, גובהו 1.75 מטר, עיניים בצבע כחול ושיער קצר בצבע שחור. לבש מכנסיים קצרים בצבע כחול ונעל נעלי ספורט בצבע אדום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *