יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / נתנאל טויטו נבחר לממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית

נתנאל טויטו נבחר לממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית

נתנאל טויטו
נתנאל טויטו (צילום: יח"צ)

נתנאל טויטו, בן 29, ששימש בשנה וחצי האחרונות כסגן ראש העיר והחזיק בתיק החינוך, נבחר לממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית., בעקבות יציאתו של שמעון גפסו לחופשה מאולצת. טויטו, שחזיק בסמכויות ראש עיר אמר: "אני מודה לחברי המועצה על האמון שנתנו בי. בכוונתי להוביל שתי מטרות מרכזיות, האחת, להמשיך ולייצב את העירייה מבחינה כלכלית ומוניציפאלית, והשנייה להוביל דרך של שיתופי פעולה ,יחד עם חברי המועצה ומשרד הפנים וזאת על מנת שניתן יהיה להתמודד עם האתגרים הניצבים בפני העיר".

נתנאל שימש בשנה וחצי האחרונות בתפקיד סגן ראש עיר ללא שכר, והיה אחראי על תחום החינוך. בתקופת כהונתו הוביל תהליכים משמעותיים בתחום החינוך בהם: החלטת מועצה על גיבוש תכנית אב לחינוך, צירוף נצרת עילית לערי החינוך בישראל, יישום תכנית בית הספר של החופש הגדול במתכונת מורחבת בעיר הכוללת גם את כיתות ג' וד',תכנית מצוינות באנגלית ועוד.

טויטו גדל והתחנך בנצרת עילית. הוא סיים לימודי תיכון בבית הספר אורט "אלון", שירת בתפקיד פיקודי ביחידה מובחרת וסיים בהצטיינות. לאחר השחרור מצה"ל רכש השכלה אקדמאית וסיים לימודי תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במינהל עסקים מטעם המרכז הבינתחומי בהרצלייה. לצד לימודיו האקדמאיים הוכשר בתכניות מנהיגות שונות בתוכן תכנית רבין למנהיגות, ארגון שגרירי רוטשילד וקריאת כיוון – מכינה לשירות הציבורי.

לצד מינוי ממלא מקום ראש עיר נחתם הסכם קואליציוני למינוי שני סגנים, אלכס גופמן ימשיך לשמש סגן ראש העיר ובתפקיד סגן ללא שכר ימונה ד"ר עואודה שוכרי מסיעת "דו קיום".

 

בדוק גם

בני הזוג סבג (צילום עצמי)

טובים השניים מן האחד

אילנה ושלומי סבג מנצרת עילית, בחרו כחלק ממסלול חייהם המשותף, ללמוד במכינה שבמכללת נצרת עילית - יזרעאל ולאחר מכן לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *