מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: תורם מארה"ב תרם נעליים ומשקפים לנזקקים

נצרת עילית: תורם מארה"ב תרם נעליים ומשקפים לנזקקים

ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין, שכנע תורם מארה"ב באמצעות עמותת עזרה לישראל, לתרום 540 זוגות נעלים לילדים נזקקים ומאות זוגות משקפי ראייה לקשישים. התרומה לעירייה בתחילת השבוע ובימים הקרובים תתבצע החלוקה באמצעות אגף שירותי הרווחה

למרות שהדבר אינו מתחום תפקידו, ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין מרגיש הוא חייב לעשות משהו לטובת משפחות נזקקות בעיר ולא להסתפק בסל הסטנדרטי של רשויות הרווחה "אני רואה את הקושי של המשפחות לגמור את החודש ולעמוד בכל הוצאות משק הבית ויודע כמה זה לפעמים בלתי אפשרי. גם במשפחות בהן אחד מבני הזוג עובד יש מציאות קשה והתמודדות לא פשוטה ביומיום".

גדלקין , בשיתוף עם מנהלת אגף הרווחה ליאורה לורי, יצר קשר עם תורם אמריקאי פעיל בעמותת עזרה לישראל . בשבוע שעבר הגיע נציג של התורם ללשכת ראש העיר ולאחר ששמע על הנתונים הקשים העביר תרומה של 400 ק"ג אבקת מרק עוף לנזקקים. התרומה הועברה על ידי מנהלת הרווחה ליאורה לורי לידי עמותת "בית החסד" בראשות הרב משה גרוסמן אשר מחלקת מדי שבוע ארוחות חמות למשפחות בנצרת עילית.

ביום ראשון השבוע הגיעה לעירייה משאית עמוסה בארגזים ובתוכם 540 זוגות סנדלים חדשים אורתופדים ארוזים בקופסאות ועוד מאות זוגות משקפי ראייה. הציוד אוחסן במחסן העירייה ובימי הקרובים יחולק על ידי עובדי שירותי הרווחה למשפחות נזקקות בעיר.

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

ירון הוכנבוים

הפועל נצרת עילית כבר במקום ה- 4

ברה הערב 0-1 על עירוני נשר והתברגה במקום השני בטבלה, 2 נקודות בלבד פחות מהמקום ממנו עולים לליגת העל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *