בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: תורם מארה"ב תרם נעליים ומשקפים לנזקקים

נצרת עילית: תורם מארה"ב תרם נעליים ומשקפים לנזקקים

ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין, שכנע תורם מארה"ב באמצעות עמותת עזרה לישראל, לתרום 540 זוגות נעלים לילדים נזקקים ומאות זוגות משקפי ראייה לקשישים. התרומה לעירייה בתחילת השבוע ובימים הקרובים תתבצע החלוקה באמצעות אגף שירותי הרווחה

למרות שהדבר אינו מתחום תפקידו, ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין מרגיש הוא חייב לעשות משהו לטובת משפחות נזקקות בעיר ולא להסתפק בסל הסטנדרטי של רשויות הרווחה "אני רואה את הקושי של המשפחות לגמור את החודש ולעמוד בכל הוצאות משק הבית ויודע כמה זה לפעמים בלתי אפשרי. גם במשפחות בהן אחד מבני הזוג עובד יש מציאות קשה והתמודדות לא פשוטה ביומיום".

גדלקין , בשיתוף עם מנהלת אגף הרווחה ליאורה לורי, יצר קשר עם תורם אמריקאי פעיל בעמותת עזרה לישראל . בשבוע שעבר הגיע נציג של התורם ללשכת ראש העיר ולאחר ששמע על הנתונים הקשים העביר תרומה של 400 ק"ג אבקת מרק עוף לנזקקים. התרומה הועברה על ידי מנהלת הרווחה ליאורה לורי לידי עמותת "בית החסד" בראשות הרב משה גרוסמן אשר מחלקת מדי שבוע ארוחות חמות למשפחות בנצרת עילית.

ביום ראשון השבוע הגיעה לעירייה משאית עמוסה בארגזים ובתוכם 540 זוגות סנדלים חדשים אורתופדים ארוזים בקופסאות ועוד מאות זוגות משקפי ראייה. הציוד אוחסן במחסן העירייה ובימי הקרובים יחולק על ידי עובדי שירותי הרווחה למשפחות נזקקות בעיר.

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

חברי המועצה מהרשימה של גפסו הביעו הזדהות עם פלוט

רוני ליקוורניק, ברכה ברוב ועירית שחר, היו ברשימה בראשות גפסו וכעת העתיקו את תמיכתם והזדהותם ברשימה 'נצרת עלית החדשה בראשות רונן פלוט'. השלושה הצהירו על כך בישיבת ההזדהות ואמרו כי הם תומכים בפלוט וברשימתו תוך שהם מרעיפים מחמאות על פלוט ועשייתו הרבה.

ברונפמן והיצירה שלו באמסטרדם ( צילום עצמי)

האומן ממגדל העמק כבש גם את קירות אמסטרדם

בנצי ברופמן הגשים חלום כאשר הוסיף לרזומה שלו ציורי גרפיטי במתחם ענק של אמנות רחוב בהולנד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *