בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: הישג למפלגת הצעירים שגרפה בסך הכל מנדט אחד

נצרת עילית: הישג למפלגת הצעירים שגרפה בסך הכל מנדט אחד

איתי רק ושמעון גפסו (צילום: עצמי)
איתי רק ושמעון גפסו (צילום: עצמי)

תנועת צעירי נצרת עילית חתמו השבוע הסכם קואליציוני, שבמסגרתו יקבלו הצעירים את תיק הצעירים וכן סגן ראש עיר בתואר, עם התניה לפיה במקרה ותצטרף לקואליציה סיעה נוספת וגדולה יותר ותדרוש את תפקיד הסגן בתואר, איתי רק יוותר עליו. בשלב זה לשמעון גפסו ישנם 11 חברי קואליציה.

הכוונה היא ככל הנראה להמריץ את תנועת "הבית" להצטרף לקואליציה. בסביבת המו"מ עם "הבית" טענו כי הם דרשו תפקיד של סגן בשכר. אורי ביו, מספר 2 מכחיש: "לא היו דברים מעולם". כך או כך, ההתנהלות של תנועת "הבית" עשויה ללמד על הכוונות האמיתיות של הצעירים, שהבטיחו שינוי.

חבר מועצת העיר איתי רק, מתנועת הצעירים מסביר את המהלך: "בסיום מערכת הבחירות האינטנסיבית שעברנו, הגיע הרגע בו ניתן לברך על המוגמר. הבטחנו שנעשה כל שביכולתנו להיכנס למועצה ולהשפיע כדי שנצליח להשיג הישגים ולסייע לצעירים להישאר בעיר ולראש העיר אשר ייבחר, יחד עם זאת הבטחנו לא פעם שלא נכנס לקואליציה ללא תיק הצעירים והבטחה לקדם את חזון כפר הסטודנטים, הבנו  מהר מאוד ששמעון גפסו חפץ בהישארותם וקידומם של הצעירים בעיר ולכן חתמנו על הסכם קואליציוני, כדי לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם ראש העיר ויתר חברי הקואליציה".

בדוק גם

אופק פישלר (צילום אבי רביבו)

אופק פישלר הבריז להפועל נצרת עילית

בנצרת עילית הוציאו כבר הודעה לפיה פישלר סיכם בקבוצה. ביום שישי הגיע לצפות במשחק הניצחון על הפועל חדרה והיום (ראשון) היה אמור לחתום רשמית, אלא שלטענת אנשי נצרת עילית הוא ניתק קשר ונעלם להם.

עיריית נצרת עילית

עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

ראש העיר רונן פלוט חתם על הצווים חרף לחצים פוליטיים הנעוצים בסמיכות לתקופת בחירות

תגובה אחת

  1. סטודנט

    איתי רק כרגיל מחרטט ולא בחוכמה רבה.
    הוא דואג לצעירים כמו שאני דואג למצב הקרפיונים באלסקה. גפסו בקרוב יפול ואיתי יחד איתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *