יום רביעי , דצמבר 19 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: הישג למפלגת הצעירים שגרפה בסך הכל מנדט אחד
איתי רק ושמעון גפסו (צילום: עצמי)
איתי רק ושמעון גפסו (צילום: עצמי)

נצרת עילית: הישג למפלגת הצעירים שגרפה בסך הכל מנדט אחד

איתי רק ושמעון גפסו (צילום: עצמי)
איתי רק ושמעון גפסו (צילום: עצמי)

תנועת צעירי נצרת עילית חתמו השבוע הסכם קואליציוני, שבמסגרתו יקבלו הצעירים את תיק הצעירים וכן סגן ראש עיר בתואר, עם התניה לפיה במקרה ותצטרף לקואליציה סיעה נוספת וגדולה יותר ותדרוש את תפקיד הסגן בתואר, איתי רק יוותר עליו. בשלב זה לשמעון גפסו ישנם 11 חברי קואליציה.

הכוונה היא ככל הנראה להמריץ את תנועת "הבית" להצטרף לקואליציה. בסביבת המו"מ עם "הבית" טענו כי הם דרשו תפקיד של סגן בשכר. אורי ביו, מספר 2 מכחיש: "לא היו דברים מעולם". כך או כך, ההתנהלות של תנועת "הבית" עשויה ללמד על הכוונות האמיתיות של הצעירים, שהבטיחו שינוי.

חבר מועצת העיר איתי רק, מתנועת הצעירים מסביר את המהלך: "בסיום מערכת הבחירות האינטנסיבית שעברנו, הגיע הרגע בו ניתן לברך על המוגמר. הבטחנו שנעשה כל שביכולתנו להיכנס למועצה ולהשפיע כדי שנצליח להשיג הישגים ולסייע לצעירים להישאר בעיר ולראש העיר אשר ייבחר, יחד עם זאת הבטחנו לא פעם שלא נכנס לקואליציה ללא תיק הצעירים והבטחה לקדם את חזון כפר הסטודנטים, הבנו  מהר מאוד ששמעון גפסו חפץ בהישארותם וקידומם של הצעירים בעיר ולכן חתמנו על הסכם קואליציוני, כדי לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם ראש העיר ויתר חברי הקואליציה".

בדוק גם

גפסו נידון לשישה חודשי מאסר

דרמה בבג"ץ: שמעון גפסו ראש עיריית נצרת עילית הולך לכלא ל-6 חודשים וקבע כי יש …

תגובה אחת

  1. איתי רק כרגיל מחרטט ולא בחוכמה רבה.
    הוא דואג לצעירים כמו שאני דואג למצב הקרפיונים באלסקה. גפסו בקרוב יפול ואיתי יחד איתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *