בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: האם הקאנטרי קלאב יעבור לאחריות המרכזים הקהילתיים?

נצרת עילית: האם הקאנטרי קלאב יעבור לאחריות המרכזים הקהילתיים?

קאנטרי קלאב בנצרת עילית
קאנטרי קלאב בנצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

בניסיון למנוע העברת הקאנטרי לידיים פרטיות, בשל המשבר הכספי הקשה אליו נקלע בשנים האחרונות, ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין וסגנו אלכס גופמן, שוקלים את העברת המתקן להפעלת רשת המרכזים הקהילתיים.

מיום הקמתו לפני כעשור הקאנטרי מופעל על ידי החברה לפיתוח נצרת עילית. לאורך כל השנים המתקן לא הניב רווחים לחברה אלא להיפך צבר הפסדים שהלכו ותפחו בשנים האחרונות והפכו לגיבנת על החברה שנאלצה, בגין הוצאות המתקן, להיקלע בעצמה לקשיים כספיים. עיקר הבעיה בהתנהלות הקאנטרי נעוץ בהגדרתו כמתקן שנועד להעניק שירות לתושבים ולא מטרות רווח. חוסר הרצון להפריט את הקאנטרי, מעמיד את העירייה בפני דילמה קשה.

"אני לא יכול לראות את הקאנטרי מדרדר אל תוך התהום ולשבת בחיבוק ידיים", אומר ראש העיר גדלקין "מדובר במתקן נופש מפואר ופעיל שמספק שירות חשוב לתושבים ומצויד במיטב המתקנים החדישים. הדבר הקל ביותר היה להמשיך ולהפיל את האחריות על החברה הכלכלית אבל טובת הציבור מחייבת פתרון אמיתי ולא טיוח". בתוך כך עלה הרעיון להעביר את הפעלת הקאנטרי מידי החברה הכלכלית לידי רשת המרכזים הקהילתיים בעיר.

עוד בטרם גובשה החלטה סופית, ראש העיר כינס ביום ראשון השבוע את עובדי הקאנטרי וסיפר להם על התכנית המתגבשת. "חשוב לי שתהיו שותפים ולא תהיו תקבלו מידע משמועות", אמר גדלקין והבטיח לעובדים כי יעדכן אותם בכל החלטה שתתקבל. יצוין כי למרכזים הקהילתיים בנצרת עילית עדיין לא מונה מנכ"ל, מאז פרישתו של יורם פוסקילנסקי לפני מספר חודשים.

לכל הכתבות ב"ידיעות הגליל" לחצו על המהדורה הדיגיטלית

 

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

השטרים במהלך המעצרים (צילום דוברות המשטרה)

תושבים מעפולה נעצרו בפשיטה משטרתית נגד חשודים בסחר בסמים

המשטרה הפעילה סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים עד כה 22 חשודים בעבירות סחר בסמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *