בית / עמקים / חדשות עמקים / נסגר תיק רשות החנייה נגד גפסו וגולדברג

נסגר תיק רשות החנייה נגד גפסו וגולדברג

ראש עיריית נצרת עילית שמעון גפסו ועוזרו יעקב גולדברג, יכלו השבוע לנשום לרווחה. תיק החקירה שנפתח נגדם לפני למעלה משלוש שנים, בגין חשדות לאי סדרים ברשות החנייה העירונית, נסגר על ידי הפרקליטות בהיעדר ראיות.

שמעון גפסו (צילום: ישראל פרץ)

כזכור, התיק נפתח בעקבות תלונות על חשד לאי סדרים בתשלום דוחות חנייה. בעקבות חשדות אלה, גפסו נלקח לחקירה והמשטרה ביצעה פשיטה ברשות החנייה. גם עוזרו יעקב גולדברג ,קצין משטרה בדימוס, ששימש בזמנו בתפקיד אחראי על רשות החנייה, נחקר בפרשה ואף היה עצור במשך שבוע ימים.

עיקר החשדות בתיק התייחסו לתשלום בלתי חוקי של דוחות חנייה. הטענה המרכזית הייתה כי גפסו ועוזרו היו מעורבים בביצוע התשלום מכספם הפרטי במטרה לבטל את הדוחות בתמורה לטובות הנאה לכאורה. לאורך כל הדרך, הכחישו גפסו וגולדברג את הטענות המיוחסות להם ואמרו כי מדובר ברדיפה פוליטית.

נגד גפסו עומדים שני תיקים נוספים, שנמצאים לקראת הכרעה בפרקליטות. האחד זכה לכינוי "פרשת דורה" ומעורב בה גם חבר המועצה עדי ברקו, ששימש באותה תקופה מ"מ ראש העיר. פרשת נוספת נוגעת לחשדות לקבלת שוחד לכאורה בשוק העירוני.

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *