בית / עמקים / חדשות עמקים / "להאריך את השעייתו של גפסו לתקופה מקסימלית"

"להאריך את השעייתו של גפסו לתקופה מקסימלית"

שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

האם ראש עיריית נצרת עילית, שמעון גפסו, שאמור לחזור בעוד מספר שבועות ללשכתו, אכן יחזור ללשכת ראש העיר? בשלב זה לא ברור. השבוע פנתה התנועה לאיכות השלטון ליועץ המשפטי לממשלה, בדרישה להאריך את השעייתו לתקופה המקסימאלית של שנה ובכך להפסיק לפגוע בתפקוד העירייה ולהימנע מבזבוז המשאבים.

בסביבתו של גפסו זועמים וטוענים כי מדובר ברדיפה אישית. על פי מקורביו, הוא מאמין באמת ובתמים כי בית המשפט יפסוק שהוא זכאי בפרדת דורה ברון, דבר שיוכיח מעל כל צל של ספק כי נגרם לו נזק אדיר ועוול גדול.

מקורבי גפסו, שהשבוע הפך בשעה טובה לסבא לנכד ראשון, ובעבר הלא רחוק נהג לספור את הימים עד לחזרתו ללשכת ראש העיר, אומרים כי הוא חזק כמו צוק וכי רוחו לא תישבר.

שמעון גפסו אמר בתגובה: "האנשים המגדירים עצמם כנציגי איכות השלטון – לא מייצגים איכות, אלא בדיוק את ההפך מזה: רשעות ורדיפת פרסום. שיתוף הפעולה בינם לבין פקידי עירייה שיש להם אינטרס ברור שלא אחזור לראשות העיר – מכתיבה את מהלכיהם הנגועים באינטרס אישי. מי שדואג לנצרת עילית, צריך לדרוש להפסיק להגיש כתבי אישום מגוחכים ומופרכים נגד מי שנבחר כחוק וברוב גדול לעמוד בראשה, ומי שדואג לצדק ולחוק – צריך לעמוד על חזקת החפות של כל אדם, לפיה עונש ניתן בבית המשפט ולא בפרקליטות".

 

בדוק גם

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *