בית / עמקים / חדשות עמקים / "חברים הכל בסדר, אני בריא ושלם"

"חברים הכל בסדר, אני בריא ושלם"

שחר הלוגע
שחר הלגוע מחולץ במסוק (צילום עצמי)

שעות ארוכות של חוסר ודאות עברו על משפחת הלגוע מקיבוץ הסוללים שבעמק יזרעאל, בנם שחר היה בין הנעדרים באסון מפולת השלג בנפאל.רק לאחר שעות מורטת עצבים יצר שחר קשר עם משפחתו, שהתגוררה בעבר בנצרת עילית, מהעיר פוקארה בנפאל, והודיע כי הוא בריא ושלם. במפולת השלג בנפאל נהרגו 29 בני אדם מתוכם שלושה ישראלים: מיכל גילי צ'רקסקי, אגם לוריא (23) מקיבוץ יפעת, סרן תמר אריאל (25), נווטת בחיל האוויר ממשואות יצחק ונדב שהם (30) מהיישוב הושעיה.

 

שחר הלגוע סיפר כי נתקע בסופה יחד עם 15 מטיילים נוספים בטילצ'וק שברכס הרי האנאפורנה בגובה של כ- 8000 מטר במשך שלושה ימים, משם הם חולצו במסוק לפוקארה. שחר הרגיע את משפחתו וכתב בפייסבוק: "חברים הכל בסדר, אני בריא ושלם". כמו כן יצר אתם קשר טלפוני. שיקול הדעת של שחר, חייל משוחרר, בוגר סיירת עורב בגבעתי, להישאר בתחילת הסופה בטיליצ'וק ולא להמשיך לטפס בהרי האנאפורנה, הציל את חייהם.

בני משפחת הלגוע, שאות החיים מבנם שחרר המון לחץ, איחלו רפואה שלמה לכל הפצועים והשתתפות בצער המשפחות שאיבדו את יקיריהם.

 

בדוק גם

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *