בית / עמקים / חדשות עמקים / "חברים הכל בסדר, אני בריא ושלם"

"חברים הכל בסדר, אני בריא ושלם"

שחר הלוגע
שחר הלגוע מחולץ במסוק (צילום עצמי)

שעות ארוכות של חוסר ודאות עברו על משפחת הלגוע מקיבוץ הסוללים שבעמק יזרעאל, בנם שחר היה בין הנעדרים באסון מפולת השלג בנפאל.רק לאחר שעות מורטת עצבים יצר שחר קשר עם משפחתו, שהתגוררה בעבר בנצרת עילית, מהעיר פוקארה בנפאל, והודיע כי הוא בריא ושלם. במפולת השלג בנפאל נהרגו 29 בני אדם מתוכם שלושה ישראלים: מיכל גילי צ'רקסקי, אגם לוריא (23) מקיבוץ יפעת, סרן תמר אריאל (25), נווטת בחיל האוויר ממשואות יצחק ונדב שהם (30) מהיישוב הושעיה.

 

שחר הלגוע סיפר כי נתקע בסופה יחד עם 15 מטיילים נוספים בטילצ'וק שברכס הרי האנאפורנה בגובה של כ- 8000 מטר במשך שלושה ימים, משם הם חולצו במסוק לפוקארה. שחר הרגיע את משפחתו וכתב בפייסבוק: "חברים הכל בסדר, אני בריא ושלם". כמו כן יצר אתם קשר טלפוני. שיקול הדעת של שחר, חייל משוחרר, בוגר סיירת עורב בגבעתי, להישאר בתחילת הסופה בטיליצ'וק ולא להמשיך לטפס בהרי האנאפורנה, הציל את חייהם.

בני משפחת הלגוע, שאות החיים מבנם שחרר המון לחץ, איחלו רפואה שלמה לכל הפצועים והשתתפות בצער המשפחות שאיבדו את יקיריהם.

 

בדוק גם

הכבאים השתלטו על השריפה (צילום יצחק סולומון)

עפולה: מסעדת האחוזה עלתה באש

חמישה צוותי כיבוי מתחנת עפולה הוזעקו למקום ובמשך שעה ארוכה השתלטו על האש, שכאמור גרמה נזקים כבדים למקום. מסעדת האחוזה בעפולה נחשבת למוסד קולינרי ידוע ומוכר, שרבים מתושבי העיר נוהגים להגיע לשם לאכול.

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת: 3 בני משפחה נפצעו בקטטה

שוטרים שהוזעקו למקום עצרו חשוד (בן 21 תושב נצרת עילית), שיובא עם צאת השבת לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבימ"ש שלום נצרת. זהות חשוד נוסף ידועה ומבוצעות פעולות לאיתורו ומעצרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *