יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / ויהי אור: זרם החשמל חזר למתקני הקאנטרי

ויהי אור: זרם החשמל חזר למתקני הקאנטרי

קאנטרי קלאב בנצרת עילית
קאנטרי קלאב בנצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

המשבר בקאנטרי הגיע השבוע לנקודת אור חיובית. ביום רביעי,לאחר מאמצים גדולים ומשותפים של מ"מ ראש העיר נתנאל טויטו, חברי הדירקטוריון, מועצת העיר והדרג המקצועי, הושג מתווה שמאפשר יציאה מן המשבר הכספי ואור ירוק לביצוע תכנית הבראה לחברה לפיתוח .

כפי שהבטיח מ"מ ראש העיר טויטו בשבוע שעבר, תכנית הפעולה לטיפול במשבר מתבצעת בשלושה רבדים. בטווח המיידי , בשבוע האחרון בוצעו מהלכים דחופים שנועדו לאפשר פתיחת הקאנטרי והחזרתו לפעילות סדירה. המהלכים כללו הסרת העיקולים שהטילו רשות המיסים ומע"מ על חשבונות החברה,מינוי מנכ"לית לחברה, מו"מ מול הנהלת בנק לאומי לאישור הגדלת מסגרת האשראי והגעה להסדר עם חברת החשמל. בטווח הבינוני מתוכנן מינוי חשב מלווה על ידי משרד הפנים וקבלת הלוואה בסך 19 מיליון לצורך הבראת החברה. בטווח הרחוק תיושם תכנית ההבראה במלואה והחברה תהפוך לרווחית.

העיקול הוסר כבר ביום חמישי שעבר ומתחילת השבוע התנהלו מגעים אינטנסיביים מול הבנקים ואמש התקיימה ישיבה עם נציגי ההנהלה הבכירה. המשימה העומדת כרגע לפתחו של טויטו היא הסדרת תשלום משכורות לעובדים והזרמת הכספים לקרנות ההשתלמות.

"אנו עושים ימים כלילות על מנת לפתור את המשבר מהר ככל האפשר" אמר טויטו בתגובה וציין כי לצד המאמצים לפתור את המשבר נאלצת הנהלת העירייה להתמודד עם מסכת שמועות ודיסאינפורמציה שמפיצים גורמים שונים, בעלי אינטרסים כאלה ואחרים, שמנסים לצבוע את התמונה בצבעים קודרים ולהביא לקריסת החברה. "יש גורמים שהדרך הנסללת לפיתרון המשבר לא מתאימה לאינטרסים שלהם והם היו מעדיפים להמשיך ולראות את הקאנטרי סגור. אני שמח לאכזב אותם ולהודיע חגיגית: הקאנטרי יפתח, המשבר ייפתר והחברה לפיתוח נצרת עילית תבריא ותצא לדרך חדשה" סיכם טויטו בתגובה.

 

בדוק גם

הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)

סגן קצין הרפואה של אוגדת יהודה ושומרון קיבל אות הצטיינות

בין מקבלי אות ההצטיינות, רס״ן הישאם אבו סלאח, תושב בית שאן. "שמח על הזכות שניתנת לי לשרת, לתרום ולהשפיע"

בני הזוג סבג (צילום עצמי)

טובים השניים מן האחד

אילנה ושלומי סבג מנצרת עילית, בחרו כחלק ממסלול חייהם המשותף, ללמוד במכינה שבמכללת נצרת עילית - יזרעאל ולאחר מכן לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *