בית / עמקים / חדשות עמקים / הרכב מורחב של בג"צ בעתירה נגד גפסו

הרכב מורחב של בג"צ בעתירה נגד גפסו

שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

הרכב מורחב של שבעה שופטי בג"צ, בראשות הנשיא אשר גרוניס, ידון ב- 10 בספטמבר בעתירות שהוגשו בעניינם של ראש עיריית  נצרת עילית שמעון גפסו ושל עמיתו מרמת השרון, יצחק רוכברג. כך החליט הנשיא גרוניס, בהחלטה להרחיב את ההרכב ולאחד את הדיון בארבע העתירות שהוגשו בעניינם של השניים, על-ידי תנועת אומ"ץ, התנועה לאיכות השלטון וכן חבר מועצת העיר נצרת עילית איליה רוזנפלד וחבר מועצת העיר רמת השרון אלמוג אסולין, באמצעות עו"ד עופר לרינמן.

נגד גפסו הוגשו כתבי אישום בעבירות שחיתות, ובעתירות הוא נדרש לפנות את כיסאו באופן מיידי, וכן להימנע מלהתמודד פעם נוספת על ראשות העיר בבחירות המוניציפליות הקרובות.

גפסו טוען בכל הזדמנות כי יתמודד לראשות העיר וייתן לציבור להכריע בשאלה האם הוא ראוי לשמש כראש עיר או לא. בתגובה אמר : "אני שמח שהנושא יובהר בבית המשפט בהקדם ונוכל להתמקד בדברים חשובים, אני משוכנע שבית המשפט לא יחליט להעניש אדם בטרם הורשע, ואני גם משוכנע שבבוא העת אוכיח את חפותי".

 

בדוק גם

אחיקם משה דוד לא שוכח גם בגמר המונדיאל (צילום עצמי)

המאבק העפולאי למען אברה מנגיסטו

חולצה הקוראת לשחרור אברה מנגיסטו הונפה בגמר המונדיאל * אחיקם משה דוד, שעומד מאחורי המחאה: "מקווה שאברה יחזור אלינו במהרה"

התאומים איתמר ואבישי גטה (צילום חגאג רחאל)

גאוות העדה

התאומים איתמר ואבישי גטה עושים את צעדיהם הראשונים בהפועל נצרת עילית * וכבר מסומנים כמי שעתידים להגיע רחוק בקבוצה הבוגרת, איתה התחילו להתאמן * המאמן ירון הוכנבוים: "מדובר בשני צעירים רציניים, משקיענים שאוהבים להתאמן ולעבוד קשה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *