בית / עמקים / חדשות עמקים / הרכב מורחב של בג"צ בעתירה נגד גפסו

הרכב מורחב של בג"צ בעתירה נגד גפסו

שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

הרכב מורחב של שבעה שופטי בג"צ, בראשות הנשיא אשר גרוניס, ידון ב- 10 בספטמבר בעתירות שהוגשו בעניינם של ראש עיריית  נצרת עילית שמעון גפסו ושל עמיתו מרמת השרון, יצחק רוכברג. כך החליט הנשיא גרוניס, בהחלטה להרחיב את ההרכב ולאחד את הדיון בארבע העתירות שהוגשו בעניינם של השניים, על-ידי תנועת אומ"ץ, התנועה לאיכות השלטון וכן חבר מועצת העיר נצרת עילית איליה רוזנפלד וחבר מועצת העיר רמת השרון אלמוג אסולין, באמצעות עו"ד עופר לרינמן.

נגד גפסו הוגשו כתבי אישום בעבירות שחיתות, ובעתירות הוא נדרש לפנות את כיסאו באופן מיידי, וכן להימנע מלהתמודד פעם נוספת על ראשות העיר בבחירות המוניציפליות הקרובות.

גפסו טוען בכל הזדמנות כי יתמודד לראשות העיר וייתן לציבור להכריע בשאלה האם הוא ראוי לשמש כראש עיר או לא. בתגובה אמר : "אני שמח שהנושא יובהר בבית המשפט בהקדם ונוכל להתמקד בדברים חשובים, אני משוכנע שבית המשפט לא יחליט להעניש אדם בטרם הורשע, ואני גם משוכנע שבבוא העת אוכיח את חפותי".

 

בדוק גם

הסבתא הגאה מברכת את דניאל משה המצטיין צילום: פרטי

תעודת הצטיינות מיוחדת לסגן דניאל משה מעפולה

משרת במנהל האזרחי, זרוע של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים באזור יהודה ושומרון, בראשות אלוף יואב (פולי) מרדכי. היחידה אחראית על יישום המדיניות האזרחית של הממשלה ביהודה ושומרון וכלפי רצועת עזה כחלק ממרכיבי הביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

הילדים שהפכו לבוגרים. שחקני הקבוצה המפורסמת

הייתה תקופה כזאת….

רבים משחקני קבוצת הנערים של הפועל נצרת עילית, אי שם בסוף שנות ה- 60, הוקפצו לקבוצה הבגרת ועשו איתה עלייה היסטורית לליגה ב' * יהודה גבר, המתגורר היום בברזיל: "הייתה תקופה אחרת, לא היו מקלחות, בטח שלא מים חמים, אבל זו הייתה תקופה יפה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *