בית / עמקים / חדשות עמקים / העצים מתעוררים לחיים

העצים מתעוררים לחיים

פסטיבל העץ ה-4 לחריטה וגילוף בפארק דרך העץ במושב שדמות דבורה מזמן מפגש עם אומנים העובדים בשיטות גילוף שונות. המשתתפים יוכלו לחוות את תהליך העבודה בעץ, לבנות ערכה בנגריה של פינוקיו וליהנות ממגוון דוכני אומנות של יצירה בעץ ודוכני מכירה של משחקים ומוצרי נוי לבית מעץ.

פארק דרך העץ צילום: מוטי שלף
פארק דרך העץ צילום: מוטי שלף

את ההרפתקה נתחיל עם צפייה בסרט קצר יערות הגשם והשפעתם על איכות החיים, העץ ותרומתו לאדם, עצי הפאולוניה הגדלים ב"דרך העץ" וצמיחתם המהירה כתחליף ליערות הגשם. לאחר הצפייה בסרט נצא אל הפארק ונהנה ממגוון הפעילויות שיש לו להציע: מבוך ענק עם מסלולי קושי ברמות שונות על פי בחירה, בנייה בעץ בנגריה של פינוקיו, מעגל מתופפים חווייתי לכל המשפחה, מתחם ג'ימבורי לקטנטנים, מתחם מיני גולף ובאולינג, קרטינג – מכוניות פדלים במסלול מרהיב (בתוספת תשלום), רכבת התבור: חוויית נסיעה בקרוניות, כשנופו של הר תבור מלווה אתכם לאורך הנסיעה בין שבילי המושב ושדותיו (בתוספת תשלום).

ניתן לשלב לינה בחניון הלילה של דרך העץ. קמפינג מפנק בין עצי פאולוניה עם מדשאות להקמת אוהלים אישיים תחת צל ושמיים זרועי כוכבים. הלינה בהזמנה ובתיאום מראש בלבד.

פארק דרך העץ, מושב שדמות דבורה, א'-ג, 14.10-12, 10:00- 17:00, טל': 6620606-04

 

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

ירושלים שלי

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, בטור אישי מרגש לרגל יום ירושלים, שחל השבוע

דנה ליקוורניק בהולנד (צילום עצמי)

"אני דנה ליקוורניק מרחוב תמר 4 בנצרת עילית- תראו לאן הגעתי"

כך סיימה הזמרת דנה ליקוורניק, בת נצרת עילית שחיה כיום בלונדון, יוצרת ומופיעה, את סבוב ההופעות שלה בהולנד, שהסתיים השבוע וזכה להצלחה רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *