בית / עמקים / חדשות עמקים / העצים מתעוררים לחיים

העצים מתעוררים לחיים

פסטיבל העץ ה-4 לחריטה וגילוף בפארק דרך העץ במושב שדמות דבורה מזמן מפגש עם אומנים העובדים בשיטות גילוף שונות. המשתתפים יוכלו לחוות את תהליך העבודה בעץ, לבנות ערכה בנגריה של פינוקיו וליהנות ממגוון דוכני אומנות של יצירה בעץ ודוכני מכירה של משחקים ומוצרי נוי לבית מעץ.

פארק דרך העץ צילום: מוטי שלף
פארק דרך העץ צילום: מוטי שלף

את ההרפתקה נתחיל עם צפייה בסרט קצר יערות הגשם והשפעתם על איכות החיים, העץ ותרומתו לאדם, עצי הפאולוניה הגדלים ב"דרך העץ" וצמיחתם המהירה כתחליף ליערות הגשם. לאחר הצפייה בסרט נצא אל הפארק ונהנה ממגוון הפעילויות שיש לו להציע: מבוך ענק עם מסלולי קושי ברמות שונות על פי בחירה, בנייה בעץ בנגריה של פינוקיו, מעגל מתופפים חווייתי לכל המשפחה, מתחם ג'ימבורי לקטנטנים, מתחם מיני גולף ובאולינג, קרטינג – מכוניות פדלים במסלול מרהיב (בתוספת תשלום), רכבת התבור: חוויית נסיעה בקרוניות, כשנופו של הר תבור מלווה אתכם לאורך הנסיעה בין שבילי המושב ושדותיו (בתוספת תשלום).

ניתן לשלב לינה בחניון הלילה של דרך העץ. קמפינג מפנק בין עצי פאולוניה עם מדשאות להקמת אוהלים אישיים תחת צל ושמיים זרועי כוכבים. הלינה בהזמנה ובתיאום מראש בלבד.

פארק דרך העץ, מושב שדמות דבורה, א'-ג, 14.10-12, 10:00- 17:00, טל': 6620606-04

 

בדוק גם

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *