בית / עמקים / חדשות עמקים / ההונגרים סיירו בנצרת עילית, אף אחד לא קיבל אותם

ההונגרים סיירו בנצרת עילית, אף אחד לא קיבל אותם

משלחת מהעיר התאומה של נצרת עילית, גיור, סיירה בשבוע שעבר בנצרת עילית, אולם למרבה הפלא, אף גורם בכיר בעירייה לא מצא זמן כדי להיפגש עם האורחים מהונגריה, מה שהעלה את כעסם של האורחים, שטענו כי ההתנהלות המקומית לא הייתה מכובדת. יחד עם זאת ראוי היה לציין כי היו אלו אנשים פרטיים שהגיעו מגיור, ולא במשלחת רשמית או ביקור שתוכנן מראש. למרות זאת, הסיור של ההונגרים בנצרת עילית הותיר אצלם טעם רע, לאחר שלא הצליחו להיפגש עם אף גורם בכיר בעירייה.

סגן ראש העיר, אלכס גופמן, יושב ראש ועדת קשרי חוץ, אמר בתגובה כי: "לא יודע מזה, לא שמעתי מהביקור, אף אחד לא דיבר איתי וחבל. הם בטח התארחו בעיר אחרת ועל הדרך קפצו לבקר בנצרת עילית". גופמן הוסיף: "בכיף הייתי נפגש איתם, מארח אותם בצורה מכובדת, כמו שאנחנו מארחים משלחות אחרות, אבל הם היו צריכים לפנות אלי ולתאם את הביקור".

הונגריה
הונגריה (צילום נוף: פאנתרמדיה)

בדוק גם

איתי סוריו (צילום עצמי)

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית * ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים * "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה", הוא מסביר

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *