בית / עמקים / חדשות עמקים / "אם הדקירה היתה על רקע לאומני, היה קורה כאן אסון"

"אם הדקירה היתה על רקע לאומני, היה קורה כאן אסון"

במחוז הצפוני במשטרת ישראל מעריכים כי אירוע הדקירה שיתחרש הבוקר בבית הספר עצמון בנצרת עילית, בו נדקר מאבטח בית הספר הוא על רקע פלילי. "אם זה היה על רקע לאומני, היה קורה כאן אסון", הוסיף גורם בטחוני.
המסוק שהוזנק לאוויר לא הצליח לאתר את החשוד שנמלט עם נשקו של המאבטח. המאבטח שהובהל לבית חולים העמק בעפולה במצב קל עד בינוני נכנס לניתוח, לאחר שאיבד דם רב. בתי הספר בנצרת עילית קיבלו הנחיות ברורות להגביר את הערנות, מחשש שהתוקף שמסתובב עם נשק ינסה לפעול שוב.

בשעות הבוקר בבית הספר היסודי עצמון בנצרת עילית. אלמוני דקר את מאבטח בית הספר כשהוא מאיים עליו ואף גנב את נשקו. למזלו של המאבטח, אב הבית בבית הספר הגיע למקום ונאבק עם החשוד בעל חזות ערבית. המאבטח ואב הבית נפצעו והובהלו לבית החולים העמק בעפולה.

החשוד בדקירה ברח. בדקות אלה הועלה מסוק משטרתי לאוויר במטרה לאתר את החשוד. כוחות משטרה וביטחון רבים  הוזעקו לשטח בית הספר. ראש עיריית נצרת עילית שמעון גבסו ובכירי העירייה הגיעו לזירת האירוע. כמו כן גם מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון  נמצאת במקום.

תלמידי בית הספר הוכנסו לכיתות. עשרות הורים הגיעו בדקות אלו לשטח בית הספר כשהם מפוחדים ומבוהלים.

כוחות משטרה גדולים. בית הספר עצמון בנצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

השטרים במהלך המעצרים (צילום דוברות המשטרה)

תושבים מעפולה נעצרו בפשיטה משטרתית נגד חשודים בסחר בסמים

המשטרה הפעילה סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים עד כה 22 חשודים בעבירות סחר בסמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *