בית / עמקים / חדשות עמקים / "אם הדקירה היתה על רקע לאומני, היה קורה כאן אסון"

"אם הדקירה היתה על רקע לאומני, היה קורה כאן אסון"

במחוז הצפוני במשטרת ישראל מעריכים כי אירוע הדקירה שיתחרש הבוקר בבית הספר עצמון בנצרת עילית, בו נדקר מאבטח בית הספר הוא על רקע פלילי. "אם זה היה על רקע לאומני, היה קורה כאן אסון", הוסיף גורם בטחוני.
המסוק שהוזנק לאוויר לא הצליח לאתר את החשוד שנמלט עם נשקו של המאבטח. המאבטח שהובהל לבית חולים העמק בעפולה במצב קל עד בינוני נכנס לניתוח, לאחר שאיבד דם רב. בתי הספר בנצרת עילית קיבלו הנחיות ברורות להגביר את הערנות, מחשש שהתוקף שמסתובב עם נשק ינסה לפעול שוב.

בשעות הבוקר בבית הספר היסודי עצמון בנצרת עילית. אלמוני דקר את מאבטח בית הספר כשהוא מאיים עליו ואף גנב את נשקו. למזלו של המאבטח, אב הבית בבית הספר הגיע למקום ונאבק עם החשוד בעל חזות ערבית. המאבטח ואב הבית נפצעו והובהלו לבית החולים העמק בעפולה.

החשוד בדקירה ברח. בדקות אלה הועלה מסוק משטרתי לאוויר במטרה לאתר את החשוד. כוחות משטרה וביטחון רבים  הוזעקו לשטח בית הספר. ראש עיריית נצרת עילית שמעון גבסו ובכירי העירייה הגיעו לזירת האירוע. כמו כן גם מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון  נמצאת במקום.

תלמידי בית הספר הוכנסו לכיתות. עשרות הורים הגיעו בדקות אלו לשטח בית הספר כשהם מפוחדים ומבוהלים.

כוחות משטרה גדולים. בית הספר עצמון בנצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *