בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / חברי המועצה מהרשימה של גפסו הביעו הזדהות עם פלוט

חברי המועצה מהרשימה של גפסו הביעו הזדהות עם פלוט

שלושה חברי המועצה מטעם רשימת עורי עיר של עיריית נצרת עלית לשעבר שמעון גפסו, הביעו הזדהות עם רונן פלוט ורשימתו- נצרת עלית החדשה.

רונן פלוט (צילום עצמי)
רונן פלוט (צילום עצמי)

עוד עדות לשינוי הדרמטי והחיובי שעוברת העיר נצרת עלית, גם בנושאים הפוליטיים, ניתן לראשות בהזדהות של חברי מועצת העיר מטעם רשימת 'עורי עיר' שהייתה בהנהגתו של ראש העיר לשעבר, שמעון גפסו, עם ראש העיר הנוכחי, רונן פלוט.

השלושה, רוני ליקוורניק, ברכה ברוב ועירית שחר, היו ברשימה בראשות גפסו וכעת העתיקו את תמיכתם והזדהותם ברשימה 'נצרת עלית החדשה בראשות רונן פלוט'. השלושה הצהירו על כך בישיבת ההזדהות שנערכה ביום חמישי האחרון בעיריית נצרת עלית ואמרו כי הם תומכים בפלוט וברשימתו תוך שהם מרעיפים מחמאות על פלוט ועשייתו הרבה.

פלוט עצמו הודה לחברים ואמר: "מדובר בשלושה חברי מועצה איכותיים ואני מודה להם על תמיכתם. תהיה לנו נבחרת מנצחת, שתורכב מאנשים שהם מעל כל שיקול ואינטרס צר, אלא שרק טובת העיר לנגד עיניהם. הצבעה לרשימה שלי, נצרת עלית החדשה, היא הצבעת אמון בי ואני מקווה שהתושבים של העיר יעשו כך ונמשיך את התנופה בנצרת עלית החדשה".

בדוק גם

אורח כבוד. השר בנט במעמד החתימה

בית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת בראשות ז'קי לוי

בטקס החתימה שנערך במעמד שר החינוך נפתלי בנט וסגן השר אלי בן דהן, אמרו: "אנחנו מתלכדים למען הבית- כי בית שאן לפני הכל". השר נפתלי בנט: לז'קי: "מאחל לך להיות ראש העיר הבא של בית שאן וברוב גדול"

איתן טייב

"ויתרתי על הרבה כסף כדי לא לחבל במאמץ להשאיר את בית שאן"

המאמן איתן טייב הסכים להתפשר ולהפסיד הרבה כסף, כדי לא לפגוע בקבוצת נעוריו, שנרשמה בהתאחדות ברגע האחרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *