בית / עמקים / נצרת עילית / זניה ברקמן קיבל מסר: סוכני שחקנים ברוסיה עוקבים אחריך

זניה ברקמן קיבל מסר: סוכני שחקנים ברוסיה עוקבים אחריך

שמו של זניה ברקמן, בלם הפועל נצרת עילית, מסתובב אצל סוכני שחקנים מרוסיה, שעשויים לארגן לו התרשמות בקבוצות מהליגה הרוסית, זה המסר שקיבל השחקן, שהעונה מציג יכולת מצוינת. ברקמן, שלאחרונה סיים הליכי קבלת דרכון רוסי, מודה כי אכן שמע את המסרים הללו.

זניה ברקמן (במרכז) בפעולה (צילום חגאג רחאל)
זניה ברקמן (במרכז) בפעולה
(צילום חגאג רחאל)

ברקמן מגיע לכל אימון ראשון ועוזב אחרון. כשראובן גל, הקפטן הקבוע נכנס נגד הפועל רמת גן בדקות הסיום, הוא רץ עד אליו והעביר לו את סרט הקפטן, מחווה שלא כל אחד היה עושה. באימונים הוא לא מתבייש לסחוב ציוד כמו שחקן צעיר שרק עלה מקבוצת הנוער. "הוא קודם כל בן אדם", מפרגן איש המשק שלומי אסולין.

בנצרת עילית אומרים שחלק מהשינוי שעבר העונה ברקמן מתבטא בכך שהוא כבר לא עסוק בדברים שוליים אלא בעיקר. "פעם הוא היה רץ אחרי כל משחק להעלות פוסטים בפייסבוק ובאינסטגרם, היום הוא מבין שאלו דברים שוליים", אומרים במועדון.

גם העובדה שחזר לחברה שלו תורמת לשקט הנפשי שלו. המנכ"ל גיל ברעם: "הוא בגיל הנכון, בן 26, שה הזמן שלו להתקדם ולעלות שלב בקריירה שלו. אין שחקן ראוי ממנו, יש שחקנים שמשחקים בליגת העל וזניה עולה עליהם בכל פראמטר".

ברקמן זכה השבוע למחמאות ממי שמוגדר כבלם מספר 1 של הפועל נצרת עילית בכל הזמנים, בלם העבר אריה אקרמן, שאמר: "ללא ספק יש בו תכונות חיוביות,  כישרון ומבנה גוף פיזי. הוא מנהיג באופי, חייב לבצע את הפריצה בסוף העונה.  עם הכוונה נכונה והדרכה מנטלית, יוכל להתברג בין הבלמים המובילים בליגת העל. התנאי שיבצע את המהלך בסוף העונה ולא יאחר את המועד".

-הוא יעקוף אותך?

"אין לי ספק שיש לו את כול החבילה לעקוף אותי ולא להשאיר אבק. הלוואי שיצליח נראה לי הוא בכיוון הנכון. די שיהיה לו ביקוש הוא חייב להשאיר שריטה, שיכירו בו".

בדוק גם

איילה זלצר (צילום דוברות העירייה)

מגדל העמק: ירידה בשיעור אחוז התלונות המוצדקות בהשוואה לשנת 2016

דוח תלונות הציבור לשנת 2017 הוגש למועצת העיר על ידי איילה זלצר, הממונה על תלונות ציבור ברשות

רפי בן שטרית

סערה בבית שאן בעקבות סגירת גן רגיל ופתיחת גן דתי

ראש העיר, רפי בן שטרית: "מי שטוען, שאני או אגף החינוך בעירייה מעודד או תומך רק בגנים דתיים או סוגר גנים ממלכתיים, כדי לפתוח גן ממ״ד - פשוט משקר. מסית. מדיח. ופועל ממניעים פוליטיים ולא ענייניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *