מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / זוכרים את איציק כץ ז"ל

זוכרים את איציק כץ ז"ל

ביום שלישי האחרון, התאספו חברים, בני משפחה, מכרים ושחקני עבר לחלוק כבוד לבלם הפועל בלפוריה בעבר, איציק כץ ז"ל.

איציק כץ ז"ל
איציק כץ ז"ל

במושב בו התגורר כל חייו ושיחק, התאספו החברים בבריכה המקומית, העלו זיכרונות על כץ, ששיחק לצד אחיו אריה ועבד במקביל כשוטר. אלמנתו פנינה והילדים יזהר, אסי, אורית ודרור דאגו לאירוע ההנצחה. כ- 300 אורחים מכל רחבי העמק הגיעו להשתתף ולכבד.

בטורניר עצמו שיחקו קבוצת בני המשפחה נגד ותיקי בלפוריה, משחק שהסתיים בניצחון המשפחה 1-3. שפט: נמרוד ברין. כמו כן שפטו בטורניר מייק זגורי והראל סלע.

הפנינג משפחתי
הפנינג משפחתי

קבוצות ילדים ג' 'כובשים בעמק', (ילדים כיתות א-ג), בניהולו של עמוס קלס, גברה על ילדי בלפוריה בתוצאה 2-7 (הצטיין יהב כהן עם צמד).

בגילאי הנוער שיחקו הפועל עפולה והפועל נצרת עילית, במשחק שהסתיים בניצחון נוער עפולה מהליגה הארצית על נצרת עילית מהליגה הלאומית בתוצאה 2-3.

גם הנשים כיכבו
גם הנשים כיכבו

והיה גם משחק נשים פיקנטי: בנות המשפחה ניצחו 0-1 את בנות בלפוריה. כבשה את השער אורית פרידמן, בתו של איציק. כיכבה: השוערת דגנית ברעם.

"אבא אהב כדורגל והייתה לו שמחת חיים. ככה אנו רוצים להנציח אותו דרך הכדורגל והשמחה. אנו מתכוונים להפוך את הטורניר למסורת", אמרו בני משפחתו.

 

 

בדוק גם

אילן אזולאי

"האינטרס של העובדים עומד לפני האינטרס של המשפחה שלי"

מצהיר יושב ראש וועד העובדים בעיריית נצרת עילית, אילן אזולאי, ערב הבחירות הקרבות * "המוטו שלי הוא דיני נפשות. דאגתי לקידום העובדים, להגנה עליהם" * ועל ריבוי המתמודדות: "מה שרואים משם, לא רואים מכאן והמבין יבין"

ראודור גמליאל

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור נעדר

ראודור גמליאל יצא בתאריך 18/2:18 מביתו ונראה לאחרונה בתאריך הנ״ל בשעה 04:00 לפנות בוקר ומאז אבדו עקבותיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *