בית / עמקים / נצרת עילית / הפועל נצרת עילית תצדיע ליו"ר המיתולוגי לשעבר

הפועל נצרת עילית תצדיע ליו"ר המיתולוגי לשעבר

הפועל נצרת עילית תצדיע ליושב הראש המיתולוגי לשעבר של המועדון, חיים אזולאי, שהלך לעולמו לפני שבוע, ותקיים לזכרו טקס לפני המשחק האחרון לעונה זו נגד הפועל חדרה, ביום שני הבא.

חיים אזולאי
חיים אזולאי צילום ישראל פרץ

אזולאי ז"ל ניהל את המועדון בשנות ה- 70 וה- 80 והביא את הקבוצה לאחד ההישגים הגדולים שלה מאז הוקמה- 5 שנים רצופות בליגה הארצית, אז הליגה השנייה בכדורגל הישראלי.

במהלך הטקס, שיתקיים במעמד בני משפחת אזולאי, תתקיים דקת דומייה. אזולאי, בעבר חבר מועצת העיר ומנכ"ל החברה הכלכלית, זכה לפני מספר חודשים לקבל את תואר יקיר העיר נצרת עילית.

מנכ"ל המועדון, גיל ברעם: "זה המעט שאנחנו יכולים עשות למען אדם גדול כמו חיים אזולאי, אני עדיין לא מעכל שאני צריך לדבר עליו בלשון עבר, מבטיח למשפחה שננציח את זכרו בצורה מכובדת".

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *