מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "המתכון לאושר: שילוב ערכי משפחה והגשמה עצמית"

"המתכון לאושר: שילוב ערכי משפחה והגשמה עצמית"

מנכ"לית עלמה העמותה למען הקשיש בנצרת עילית כמעט 20 שנה,  טלי שיטרית  נולדה בנצרת עילית ליוסי ופניה זאבי, מוותיקי העיר.  עלמה מפתחת ומפעילה מגוון רחב של שירותים הכוללים בית אבות, מרכזי יום, דיור מוגן, מועדונים, טיפולי בית, קהילות תומכות ועוד.

טלי שטרית
טלי שטרית

-מה הדבר שהכי מעצים אותך כאישה?

"אני גאה להיות אישה שמנהלת את אחת העמותות לזקן הגדולות בארץ, וגאה במנהלות האגפים השונים בעלמה. כולן נשים מוכשרות ומקצועיות".

-איך את מסתדרת בעולם של גברים?

"במהלך דרכי המקצועית נתקלתי בלא מעט הרמות גבה גבריות בשל היותי אישה ובתחילת הדרך גם אישה צעירה.  זה נכון שקיימת אפליית נשים, אולם לצערי נשים רבות אינן מאמינות בעצמן וביכולותיהן ולכן גם אינן מעיזות".

-איך משלבים בין הורות לעבודה?

"להיפך לדעתי המשפחה וההורות לא רק שאינן מפריעות לפיתוח קריירה אלא אף מקדמות אותה. השאיפה שלי לקדם  ולפתח שירותים הואצה משהפכתי לאימא. בשל הרצון ליצור חברה ועולם טובים יותר לילדיי".

מסר שאת רוצות להעביר לנשים?

"בעיני המתכון להצלחה ואושר בחיים הוא שילוב ערכי משפחה והגשמה עצמית. אלה ערכים מרכזיים אותם חשוב לי להנחיל הן לבניי והן לביתי. והכי חשוב- הסוד הוא להאמין בעצמך וביכולתך ובערכים המוספים שאת מביאה לכל תפקיד שתבצעי".

בדוק גם

דניאל גוטקין

מצטיין הנשיא גוטקין מנצרת עילית: "הייתה חוויה אדירה"

בין 120 החיילים שניצבו אתמול בבית הנשיא בירושלים וקיבלו תעודת הצטיינות מיוחדת מנשיא המדינה, ראובן ריבלין, היה גם סמ"ר דניאל גוטקין המתגורר בנצרת עילית

הסבתא הגאה מברכת את דניאל משה המצטיין צילום: פרטי

תעודת הצטיינות מיוחדת לסגן דניאל משה מעפולה

משרת במנהל האזרחי, זרוע של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים באזור יהודה ושומרון, בראשות אלוף יואב (פולי) מרדכי. היחידה אחראית על יישום המדיניות האזרחית של הממשלה ביהודה ושומרון וכלפי רצועת עזה כחלק ממרכיבי הביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *