בית / עמקים / ספורט עמקים / המפציצים הצעירים

המפציצים הצעירים

תוצאת השבת בליגות הילדים שייכת ללא ספק לקבוצת ילדים א' של אסי גלבוע, בהדרכת המאמן אנטולי חילוב, שגברה במגרשה הביתי בתוצאה 14-0 על קרית ים. עבור ילדי הגלבוע, המשחקים במחוז מפרץ, היה זה ניצחון ראשון העונה, לאחר תבוסה ביתית 4-1 לנווה יוסף, והפסד חוץ נגד ג'וליס 1-2.

אופק מחלב
אחד מכובשי השערים. אופק מחלב (צילום: עצמי)

בשלל השערים התחלקו: ברק ניקסון (6), חוסני ועודאי זועבי (2) וכן אופק מחלב, עלי זועבי וסואייב חמאד. המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בגלבוע, שוער העבר זכי הרוניאן, שיבח את עבודתו היסודית של המאמן חילוב, וציין כי חילוב משמש כמאמן הכושר של מחלקת הנוער במכבי נתניה. "יש דור עתיד מצוין בגלבוע", סיכם הרוניאן.

 

בדוק גם

כישורים עם הכדור. פלוט (צילום עצמי)

ראש עיר ספורטיבי

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, מלווה באדיקות את קבוצת הכדורגל הפועל נצרת עילית ומסייע לה רבות, אבל מצהיר בכל הזדמנות כי הוא בכלל לא מבין בכדורגל. זה לא הפריע לו לגלות כישורים בלתי מבוטלים עם הכדור, באירוע גמר הליגה לשכונות שהתקיים בעיר. ראש עיר ספורטיבי אמרנו?

שוקי כץ (צילום עצמי)

מגדל העמק: הציונות הדתית חוברת ליקי בן חיים

בן חיים: "אני גאה ונרגש לאחד לרשימתי כוחות חדשים ורעננים, כוחות איכותיים שהגיעו לעיר מתוך אידיאולוגיה ורצון לבצע שינוי בעיר. אין לי ספק שזוהי יריית הפתיחה ובקרוב נחשוף מצטרפים נוספים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *