מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / הלם בעיריית נצרת עילית

הלם בעיריית נצרת עילית

הלם בעיריית נצרת עילית: בהפרש של מספר שעות הלכו לעולמם גנדי גדלקין ז"ל, אביו של ממלא מקום ראש העיר אלכס גדלקין ודינה בכר ז"ל, אמא של מנכ"לית העירייה חוה בכר.
גדלקין משמאל עם אבא גנדי זל במרכז
גדלקין משמאל עם אבא גנדי זל במרכז
הלוויותיהם של השניים התקיימו היום (שלישי). בזה אחר זה הם הובאו למנוחת עולמים, בנוכחות מאות עובדי עירייה ובראשם ראש העיר, רונן פלוט, שהניח זרים על הקברים. גנדי גדלקין היה בן 65 במותו ונפטר בפתאומיות. דינה בכר הייתה בת 92 במותה.
בקול חנוק מדמעות ספד אלכס גדלקין לאביו: "כל מילה טובה שאכתוב לא תספיק לתאר מה שהיית בשבילנו. תמיד הסתכלנו עליך ועל אימא בגאווה כמה שאתם טובים אחד לשני ומהיום שהיא נפטרה משהו אצלך הלך יחד איתה. אני אמשיך את הדרך שלך בראש מורם".

בדוק גם

תלמידי נטופה והחנוכייה (צילום עצמי)

חג חנוכה ירוק

בבית ספר נטופה בנצרת עילית, בניהולה של מירי כהן, הותקנה חנוכייה ״ירוקה״, שהוכנה על ידי אחד ההורים, אלכס גולונט, בשיתוף עם נציגים מכל הכיתות ששתלו וידאגו לטיפוח בהמשך.

השתיל שנתפס (צילום דוברות המשטרה)

בביתה של תושבת נצרת עילית התגלה עציץ החשוד כמריחואנה

ובמקרה אחר: בפעילות של צוות השיטור עירוני בנושא נוכחות ובולטות לצורך ביטחון אישי בפארקים ובמקומות הומי קהל נראה רכב ובו 2 צעירים ביער צ׳רצ'יל, שמתנהגים באופן מחשיד. צוות השיטור העירוני בהרכב שוטרת ופקחית ניגשו לבדוק את נסיבות הימצאותם במקום ובמקביל הזעיקו צוות סיור נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *