מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / "הישארות בליגה תהיה שוות ערך לזכייה באליפות"

"הישארות בליגה תהיה שוות ערך לזכייה באליפות"

הפועל מגדל העמק מתקשה להיחלץ מהתחתית. השבוע הפסידה בבית לרובי שפירא חיפה, משער שספגה במחצית השנייה. "לא נפלנו מרובי שפירא, היה משחק שקול, כמו שהפסדנו יכולנו גם לנצח בהברקה אחת", אומרים במגדל העמק.

מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)
מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)

הפועל מגדל העמק מדורגת במקום ה- 12 בטבלה עם 10 נקודות, בדיוק כמו דליית אל כרמל המדורגת במקום ה-15, כאשר רק הפרש שערים מפריד ביניהן, והיא מרוחקת רק נקודה אחת בלבד מהמקום האחרון.

עוזר המאמן, מוטי קריספיל, שהגיע עם בוסקילה מדבורייה, לא נכנס ללחץ. "אם נישאר בליגה ואין סיבה שלא, זה יהיה שווה ערך לזכייה באליפות בליגה א', עם התקציב והסגל הקיים", הוא אומר.

קריספיל מוסיף ואומר: "רפי ואני נקראנו אל הדגל, הגענו לקבוצה שהיא הבית שלנו ונעזור לקבוצה לצאת מהבוץ שהשאירו לנו. נתקן הכל ונעלה את הקבוצה על דרך המלך. עבורי הפועל מגדל העמק היא המקום הכי טוב בליגה א'".

מחר (שישי) מצפה למגדל העמק משחק בית נוסף, נגד הפועל שפרעם המדורגת מעליה. "זה משחק שאנחנו חייבים לנצח", אומרים בקבוצה.

בדוק גם

תלמידי נטופה והחנוכייה (צילום עצמי)

חג חנוכה ירוק

בבית ספר נטופה בנצרת עילית, בניהולה של מירי כהן, הותקנה חנוכייה ״ירוקה״, שהוכנה על ידי אחד ההורים, אלכס גולונט, בשיתוף עם נציגים מכל הכיתות ששתלו וידאגו לטיפוח בהמשך.

השתיל שנתפס (צילום דוברות המשטרה)

בביתה של תושבת נצרת עילית התגלה עציץ החשוד כמריחואנה

ובמקרה אחר: בפעילות של צוות השיטור עירוני בנושא נוכחות ובולטות לצורך ביטחון אישי בפארקים ובמקומות הומי קהל נראה רכב ובו 2 צעירים ביער צ׳רצ'יל, שמתנהגים באופן מחשיד. צוות השיטור העירוני בהרכב שוטרת ופקחית ניגשו לבדוק את נסיבות הימצאותם במקום ובמקביל הזעיקו צוות סיור נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *