בית / עמקים / נצרת עילית / בשעה טובה

בשעה טובה

במעמד ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, סגניו, מנכ"ל ובעלים של רשת קסטרו, גבי רוטר ומנכ"ל הקניון, דרור עמית, נחנך הערב (ראשון) קניון מבנה בנצרת עילית, לאחר שעבר בחודשים האחרונים שיפוצים נרחבים.

המנהל דרור עמית עם רונן ושוש פלוט (צילומים יצחק סולומון)
המנהל דרור עמית עם רונן ושוש פלוט (צילומים יצחק סולומון)

בדברי הברכה אמר רונן פלוט כי הקניון המחודש מתאים לקונספט של נצרת עילית החדשה וקרא לבעלי החנויות להעסיק אנשים מוגבלים. פלוט סיפר על פרויקט עליו הוא עובד, להעסקת 50 תושבים מוגבלים בפארק החדש שיקום בעיר.

גוזרים את הסרט בקניון המשופץ
גוזרים את הסרט בקניון המשופץ

המנהל דרור עמית סיפר על העבודות שבוצעו ושיבח את הרוח הגבית שקיבל מעיריית נצרת עילית. עיקר הגאווה היא חנות הקונספט DREAM STORE  מבית קסטרו, בהנהלת רוני ורותי ליקוורניק, המתפרסת על שתי קומות.

חיוכים עם גבי רוטר מקסטרו
חיוכים עם גבי רוטר מקסטרו

קבוצת מבנה השקיעה 21 מיליון שקלים בשיפוץ אדריכלי ותמהילי רחב היקף של הקניון המוביל שלה בעיר נצרת עלית. במסגרת השיפוץ הוחלפו כל חיפויי הקירות החיצוניים של הקניון וכוללים היום תאורת לד מרשימה אשר מתחלפת בשעות החשיכה, כל הריצוף הוחלף בריצוף, תאי שירותים ציבוריים חדשים נבנו ומעליות הנוסעים שופצו, המעקות הוחלפו ואף הוסר גרם מדרגות שעמד בלב ליבו של הקניון והסרתו אפשרה זרימה חופשית ונכונה יותר של לקוחות הקניון.  גם תמהיל בתי העסק בקניון הועמק ואליו נוספו בתי עסק חדשים

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *