בית / עמקים / נצרת עילית / בשל מצוקה כספית: שחקני הפועל נצרת עילית התבקשו לקצץ 10 אחוזים משכרם

בשל מצוקה כספית: שחקני הפועל נצרת עילית התבקשו לקצץ 10 אחוזים משכרם

רגע לפני יום הכיפורים, התבקשו שחקני הפועל נצרת עילית לקצץ 10 אחוזים משכרם, בשל מצוקה כספית של המועדון. השחקנים לא התלהבו למהלך.

אגב, הראשון שקיבל את הפנייה היה המאמן ירון הוכנבוים, שמיד נענה והסכים לקצץ, כדי לשמש דוגמה לשחקנים. יש לציין כי אנשי המנהלה קיצצו 10 אחוזים כבר בקיץ.

גיל ברעם
ברעם (צילום: חג'ג ראחל)

ביום חמישי שעבר כינס המנכ"ל, גיל ברעם, את השחקנים וביקש מהם לתת יד ולהירתם למען המועדון. הבעיה היא שכיום כמעט אין שחקני בית במועדון, לכן השחקנים לא גילו יותר מדי סבלנות.

מבין השחקנים היו כאלה שטענו: "אם היינו יודעים בקיץ שזה מה שיקרה לא בטוח שהיינו מגיעים לנצרת עילית", שחקן אחר אמר: "לא אשקר, טוב לי כאן, אבל אני לא מוכן לפגיעה בתנאים הכספיים שלי". השחקנים ביקשו זמן במטרה לקיים שיחה ביניהם ולהגיע להחלטה קבוצתית, אלא שבסבב אקראי ביניהם לא נרשמה יותר מדי התלהבות למהלך.

מנכ"ל המועדון, גיל ברעם, אמר: "אנחנו במגמת הבראה, רוצים להבריא את המועדון ומבקשים שהשחקנים יבואו לקראתנו. זה לא משהו חדש, זה קרה בעבר בהמון קבוצות כולל בהפועל נצרת עילית".

ברעם אמר כי הוא שמח על החלטת המאמן לירון הוכנבוים קיצוץ. "אני מאוד מעריך אותו על כך, הוא משמש דוגמה ואני מקווה שהשחקנים ילכו בעקבותיו".

בדוק גם

אים בפעולה (צילום כבאות והצלה)

התקשר למשטרה והודיע: הצתתי הבית עם בני המשפחה

דרמה בעפולה: שוטרי משטרת ישראל יחד עם לוחמי כבוי אש הוזנקו למקום והבחינו בעשן יוצא מהדירה נכנסו לתוכה ואכן אש אחזה בסלון הדירה. לוחמי האש סרקו את הדירה היטב אך לא נמצאו בה אנשים. שוטרי משטרת ישראל פינו מהבניין 5 דיירים שסבלו משאיפות עשן.

על קברו של שאול עמור ז"ל (צילום דוברות העירייה)

13 שנים לפטירתו של שאול עמור ז"ל

ראש העיר אלי ברדה, בני משפחה, חברים ותושבים השתתפו באזכרה של ראש העיר לשעבר,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *