מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / בשל מצוקה כספית: שחקני הפועל נצרת עילית התבקשו לקצץ 10 אחוזים משכרם

בשל מצוקה כספית: שחקני הפועל נצרת עילית התבקשו לקצץ 10 אחוזים משכרם

רגע לפני יום הכיפורים, התבקשו שחקני הפועל נצרת עילית לקצץ 10 אחוזים משכרם, בשל מצוקה כספית של המועדון. השחקנים לא התלהבו למהלך.

אגב, הראשון שקיבל את הפנייה היה המאמן ירון הוכנבוים, שמיד נענה והסכים לקצץ, כדי לשמש דוגמה לשחקנים. יש לציין כי אנשי המנהלה קיצצו 10 אחוזים כבר בקיץ.

גיל ברעם
ברעם (צילום: חג'ג ראחל)

ביום חמישי שעבר כינס המנכ"ל, גיל ברעם, את השחקנים וביקש מהם לתת יד ולהירתם למען המועדון. הבעיה היא שכיום כמעט אין שחקני בית במועדון, לכן השחקנים לא גילו יותר מדי סבלנות.

מבין השחקנים היו כאלה שטענו: "אם היינו יודעים בקיץ שזה מה שיקרה לא בטוח שהיינו מגיעים לנצרת עילית", שחקן אחר אמר: "לא אשקר, טוב לי כאן, אבל אני לא מוכן לפגיעה בתנאים הכספיים שלי". השחקנים ביקשו זמן במטרה לקיים שיחה ביניהם ולהגיע להחלטה קבוצתית, אלא שבסבב אקראי ביניהם לא נרשמה יותר מדי התלהבות למהלך.

מנכ"ל המועדון, גיל ברעם, אמר: "אנחנו במגמת הבראה, רוצים להבריא את המועדון ומבקשים שהשחקנים יבואו לקראתנו. זה לא משהו חדש, זה קרה בעבר בהמון קבוצות כולל בהפועל נצרת עילית".

ברעם אמר כי הוא שמח על החלטת המאמן לירון הוכנבוים קיצוץ. "אני מאוד מעריך אותו על כך, הוא משמש דוגמה ואני מקווה שהשחקנים ילכו בעקבותיו".

בדוק גם

אילן אזולאי

"האינטרס של העובדים עומד לפני האינטרס של המשפחה שלי"

מצהיר יושב ראש וועד העובדים בעיריית נצרת עילית, אילן אזולאי, ערב הבחירות הקרבות * "המוטו שלי הוא דיני נפשות. דאגתי לקידום העובדים, להגנה עליהם" * ועל ריבוי המתמודדות: "מה שרואים משם, לא רואים מכאן והמבין יבין"

ראודור גמליאל

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור נעדר

ראודור גמליאל יצא בתאריך 18/2:18 מביתו ונראה לאחרונה בתאריך הנ״ל בשעה 04:00 לפנות בוקר ומאז אבדו עקבותיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *