יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / בית שאן / מוקד לילה לרפואה דחופה יפעל בבית שאן

מוקד לילה לרפואה דחופה יפעל בבית שאן

רפי בן שטרית (צילום: עצמי)

מהפיכה בשרותי הרפואה לתושבי בית שאן בשעות הלילה בשבתות ובחגים: אחרי תקופה ארוכה שלא ניתן שירות רפואי הולם בעיר, לראשונה יחל לפעול בשבוע הבא בבית שאן מערך רפואי חדש ומתקדם שייתן מענה מקצועי לפניות דחופות של חולים גם לאחר שעות פעילות המרפאות.

השירות ייקרא – 'מוקד לרפואה דחופה' ויוענק במרפאה ג' בשכונת אליהו. המוקד יפעל בכל יום החל משעה 19:00 עד לשעה 07.00 בבוקר שלמחרת, בסופי שבוע ובחגים החל מהשעה 13:00 אחר הצהריים ועד למחרת החג והשבת בשעה 07:00 בבוקר.

שירותי הרפואה הדחופה ניתנים במרפאה של קופת חולים כללית, אשר לקחה על עצמה לממן על חשבונה את כל השירותים הלוגיסטיים שיינתנו במקום. השירות יינתן לתושבי בית שאן ולתושבי המועצות האזוריות עמק המעיינות ובקעת הירדן.

במוקד הרפואי ישהה במשך 12 שעות רצופות רופא מטעם החברה ומזכירה רפואית. במקום יבוצעו כל הבדיקות הנדרשות, לרבות בדיקות דם, שתן, א.ק.ג, טיפול באינהלציה ולמקרה חירום אמצעי החייאה ויסופקו כל התרופות הנדרשות לטיפול חירום.

על פי הערכת הגורמים המקצועיים, במוקד הרפואי יינתן מענה מיטבי ומספק לכ- 80% מהפונים, במקרי טראומה יידרשו החולים להגיע אל מחלקת המיון בבית החולים.

יצוין כי ראש העירייה החדש בבית שאן, רפי בן שטרית, הורה לתת מענה רפואי מיידי לתושבי העיר בשעות הלילה מיד  עם כניסתו לתפקיד.

 

בדוק גם

משרד הבריאות מזהיר (צילום יצחק סולומון)

אזהרה: מי השתייה בבית שאן אינם ראויים

משרד הבריאות הורה לתושבים בשכונת רבין להרתיח את מי השתייה

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *