מבזקים
בית / עמקים / בית שאן / לאן נעלמו 20 אלף שקלים מחשבון הבנק של תושב בית שאן?

לאן נעלמו 20 אלף שקלים מחשבון הבנק של תושב בית שאן?

צעיר בן 23 תושב בית שאן, לא האמין כי יסתבך עם סניף הבנק בו חשבונו מתנהל בשלב כל כך מוקדם של חייו.

לתדהמתו גילה, כי מחשבונו נעלמו יותר מ-20 אלף שקלים בפרק זמן קצר, כולם באמצעות שיקים על שמו שפוזרו בבתי עסק שונים ברחבי הארץ. כשבדק לפשר הדבר, התברר לו כי מי שאחראית למסע הבזבוזים, היא לא אחרת מאשר אחותו הגדולה, בשנות ה-30 לחייה.

למזלו של הצעיר, חלק מן ההמחאות חזרו, אולם השאר נפרעו מהחשבון וסיבכו אותו. בעקבות כך, הבנק חייב אותו לקחת הלוואה בכדי לסגור את המינוס שנוצר, כשבמקביל החלו בעלי עסקים להגיש נגדו תביעות בגין השיקים שלא כובדו. הצעיר הוכרז כחייב מוגבל באמצעים והבנק חייב אותו לקחת הלוואה כדי לכסות החוב.

הצעיר התלונן במשטרה והגיש תביעה בבית משפט שלום בעפולה, באמצעות עו"ד דב הירש, בגין פגיעה בפרטיות, הלוואה שנכפתה עליו וכן הפיכתו למוגבל חייב באמצעים-דבר המהווה לשון הרע.

עו"ד הירש: "הבנק התרשל בכך שנתן לה פנקסי המחאות מבלי לברר שאכן אחיה חתם על ייפוי הכוח המדובר".

אילוסטרציה (PantherMedia)
אילוסטרציה (PantherMedia)

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *