בית / עמקים / נדל"ן עמקים / בונים לך עתיד טוב יותר

בונים לך עתיד טוב יותר

הבניין השביעי והאחרון בפרויקט רובע יזרעאל בעפולה צפוי להתאכלס החודש.

חברת מבני גזית, מהוותיקות והטובות שבונות בשכונת רובע יזרעאל בעפולה, צפויה להתחיל באכלוס הדירות האחרונות בפרויקט במהלך החודש הקרוב. הבניין השביעי והאחרון בפרויקט רובע יזרעאל יחל להתאכלס לקראת סוף יולי. חברת מבני גזית בונה בימים אלו את הבניין השביעי והאחרון שלה בשכונת רובע יזרעאל המתפתחת. מדובר בבניין בן 9 קומות ו-36 יח"ד שיצטרף לששת הבניינים אותם בנתה ואכלסה החברה בשנים האחרונות.

מבני גזית
מבני גזית

בבניין השביעי נותרו דירות בודדות לאכלוס מיידי בפחות ממיליון שקל, כך למשל דירת 4 חדרים בקומה 7 מוצעת למכירה תמורת 970 אלף שקל.

לדברי יוסי מלכה, סמנכ"ל השיווק בחברת מבני גזית: "כאשר התחלנו לבנות את הבניין הראשון בפרויקט, עפולה נחשבה בציבור הישראלי כעיר פריפריאלית ללא מקומות תעסוקה. כיום אנחנו עומדים לפני אכלוס הבניין השביעי ועפולה הפכה לעיר מבוקשת הן על ידי משפרי דיור והן על ידי זוגות צעירים מכל האזור. עפולה נהנית מנגישות גבוהה בשל כביש 6 וקו הרכבת ומפארק תעסוקה הנבנה בימים אלה וצפוי לספק אלפי מקומות עבודה לתושבי הרובע והאזור כולו.  זה מאוד מרגש אותנו כחברה לראות את ההתפתחות הזאת ולממש את חזון החברה ואת החלום של לקוחותינו".

בין רוכשי הדירות בפרויקט ניתן למצוא רופאים ממרכז רפואי העמק, אנשי כוחות הביטחון ומשטרה, עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים. אנו במבני גזית, מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום הבנייה בישראל, מקפידים מאז שנת 1972, כי כל פרויקט בו אנו מעורבים, יקבל את מרבית תשומת הלב וההקפדה עד הפרט הקטן ביותר, כך שלקוחותינו ייהנו ממוצר מוגמר ואיכותי.

מבני גזית היא חברה משפחתית עם יחס אישי לכל לקוח, אמינות וניסיון. מחלקת שירות הדיירים שלנו ממשיכה להיות הכתובת היחידה עבור לקוחותינו לאורך שנים. כלקוח אתה מצטרף לעשרות אלפי לקוחות מרוצים שנהנים מראש שקט וגב חזק. מבני גזית צברה במהלך עשרות שנות קיומה ניסיון רב בייזום, בנייה ומכירה של דירות מגורים ושטחי מסחר בעשרות פרויקטים מובחרים בארץ ובחו"ל. בישראל בנתה החברה למעלה מ-10,000 יחידות דיור, קניונים ושטחי מסחר.

במבני גזית משלבים חוסן פיננסי, מסורת עבודה ארוכת שנים, תרבות ניהולית גבוהה, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, סולידיות לצד עדכניות וחדשנות. שילוב ייחודי זה יוצר חברה חזקה ויציבה, המטביעה את חותמה בפרויקטים שונים ומגוונים רבים בכל רחבי הארץ. אנחנו במבני גזית מאמינים קודם כל בשביעות הרצון של לקוחותינו. אנו גאים לפגוש לקוחות שחוזרים ורוכשים אצלנו דירות יותר מפעם אחת.

דירת החלומות שלכם היא הסטנדרט המחייב שלנו

אנחנו יודעים שאתם מחפשים מישהו שאפשר לסמוך עליו, שיעשה עבורכם עבודה מקצועית ויספק את מה שהבטיח הן מבחינת העלות והן מבחינת הזמן. אנחנו במבני גזית לא מתפשרים באף אחד מהשלבים של ייזום, בנייה, שירות וליווי הדיירים. הצוות המשפחתי שלנו מתייחס לכל דירה ודירה כאילו הייתה זו הדירה שלו. המחויבות, השירות ואיכות הבנייה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר כי אנחנו מאמינים שללקוחות שלנו מגיע לא פחות מאשר דירת חלומות. אנחנו נותנים לך מעטפת של אנשים מקצועיים שילוו אותך מהרגע הראשון, ושיעזרו לך להתאים את הדירה לצרכיך (ע"י אדריכל).

נותרו דירות אחרונות בבניין השביעי והאחרון – אחת מהן יכולה להיות דירת החלומות שלכם! זוהי הזדמנות אחרונה לקחת חלק בפרויקט המצליח ביותר ברובע.

הצטרף ל 100 משפחות מרוצות שהגשימו את חלומן בעזרת מבני גזית.

 

בדוק גם

לידור כהן (צילום חגאג רחאל)

לידור כהן מתלבט בין מגדל העמק לבני זלפה

ללידור כהן יש הבנות עם הפועל מגדל העמק לגבי העונה הבאה, אבל אין לו כל חוזה חתום. "עם כל האהבה שיש לו להפועל מגדל העמק, הוא מתלבט כי בזלפה מדובר בסכומים שיכולים לסדר אותו משמעותית", אומר מקורב לשחקן, שבימים הקרובים יצטרך להחליט בנוגע לעתידו.

תדריך פיקוד העורף (צילום: דוברות)

הבוקר: ניסוי התרעה של פיקוד העורף בגלבוע ובעמק יזרעאל

במסגרת התרגיל תורגש תנועה ערה של כוחות הביטחון. בשעה 10:05 כחלק מניסוי ההתרעה, תשמע אזעקה עולה ויורדת במספר יישובים, ביניהם גלבוע ועמק יזרעאל. במידה ותופעל אזעקת אמת תישמע אזעקה נוספת לאחר מכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *